Twoje konto
  • VDAY2026
Czarne stringi z cekinową fakturą i elastyczną tasiemką z logo "Emporio Armani". Minimalistyczny design z niskim stanem.
Czarny koronkowy biustonosz o podkładowych miseczkach i regulowanych ramiączkach, w zestawie z dopasowanym czarnym stringami z elastycznym pasem z logo.
Czarny koronkowy biustonosz z falbankami i regulowanymi ramiączkami, w zestawie z pasującym czarnym stringami z subtelnym logo na pasku.
Czarny koronkowy biustonosz braletka z regulowanymi ramiączkami i zapięciem na haftkę. Czarny brokatowy zestaw bielizny z logowaną gumką, o niskim stanie, gładkiej teksturze.
Czarny koronkowy biustonosz push-up z regulowanymi ramiączkami i zapięciem na hak, w parze z ciemnymi, błyszczącymi stringami z logo na taśmie.
Czarny bikini brief wykonany z błyszczącego materiału. Posiada elastyczny pas z logo Emporio Armani oraz gładką teksturę w niskim kroju.
Czarne, błyszczące stringi z kontrastującym paskiem z logo "Emporio Armani" w kolorze srebrnym. Gładki materiał, minimalne pokrycie.

- Figi

109,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:90,00 zł

Cena regularna:199,00 zł

Dostawa

Jutro 16 – Wto 17 Lut

Za darmo
Okazja: zniżka 50 PLN na ten i inne wybrane produkty z kodem rabatowym. Dotyczy zamówień powyżej 300,00 zł.
Wpisz kod przed zapłatą:
VDAY2026

Aktualnie wybrany kolor black

Dostawa

Bezpłatna przesyłka i zwrot

30-dniowe prawo zwrotu

Materiał:
 
79% poliamid, 13% metal, 8% elastan
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Pranie w pralce w 30 °C, nie suszyć w suszarce bębnowej

Stan:
 
Standardowy
Wzór:
 
Melanż
Numer produktu:
 
EA881V01E-Q11

Wzrost modela:
 
Osoba na zdjęciu ma 178 cm wzrostu i nosi rozmiar S
Fason:
 
Skinny
Kształt:
 
Dopasowanie do figury

Emporio Armani