Najnowsze trendy w super cenach! odśwież swoją garderobę na wiosnę!🌺

  • Kobiety
  • Mężczyźni
  • Dzieci
Zalando domZalando dom
Switch Language
Twoje konto
  • Nowości
  • Odzież
  • Obuwie
  • Sport
  • Streetwear
  • Akcesoria
  • Premium
  • Designer
  • Kosmetyki
  • Wyprzedaż %
  • Pre-owned
Brak historii wyszukiwania
    Lekki, khaki bomber zapinany na zamek błyskawiczny, z prążkowanymi mankietami i pasem. Posiada boczne kieszenie z ukośnymi otworami.
    Zielona oliwkowa kurtka bomberka z elastycznymi mankietami i białą bluzą zapinaną na zamek pod spodem. Beżowe spodnie z bocznymi kieszeniami i białe trampki.
    Khaki bomberka z prążkowanymi mankietami, noszona na jasnym swetrze, w połączeniu z beżowymi spodniami cargo i białymi trampkami na neutralnym tle.
    Khaki bomber jacket o teksturowanym wykończeniu i ściągaczami, z luźnym krojem. W komplecie z jasnobeżowymi spodniami cargo.
    Khaki bomberka z zamek z przodu, żebrowany dół i mankiety; charakteryzuje się lekką teksturą oraz kołnierzem stójkowym na jasnej koszulce.
    Zielona oliwkowa kurtka bomberka wykonana z lekkiego materiału, z zapięciem na zamek z przodu, ribbanym mankietem oraz dwoma skośnymi kieszeniami na zamek z przodu.
    Khaki bomberka z prążkowanym kołnierzem. Posiada zamek błyskawiczny z przodu oraz teksturowaną tkaninę. Logo wytłoczone na uchwycie zamka.

    J.LINDEBERG
    - Kurtka Bomber

    1 040,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:936,00 zł

    Cena regularna:2 079,00 zł

    Aktualnie wybrany kolorKolor: batique khaki

    Dostawa

    • Przesyłka standardowa

      Pon 2 Mar

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał:
     
    100% poliamid
    Wypełnienie:
     
    100% poliester
    Podszewka:
     
    100% poliester
    Rodzaj ocieplenia:
     
    Lekko ocieplane
    Struktura/rodzaj materiału:
     
    Ściągacz
    Wskazówki pielęgnacyjne:
     
    Pranie w pralce w 30 °C, pranie delikatne

    Pogoda:
     
    Deszczowa pogoda
    Kształt kołnierza:
     
    Kołnierz stojący
    Zapięcie:
     
    Zamek błyskawiczny
    Kieszenie:
     
    Kieszenie zamykane na zamek
    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Szczegóły:
     
    Dwustronny zamek, elastyczna talia
    Funkcja:
     
    Wodoszczelny, wiatroszczelny
    Numer produktu:
     
    JL122T0IR-N11

    Wzrost modela:
     
    Osoba na zdjęciu ma 188 cm wzrostu i nosi rozmiar M
    Fason:
     
    Regular
    Kształt:
     
    Zwężany
    Długość:
     
    Standardowa
    Długość rękawa:
     
    Długi rękaw
    Długość rękawa:
     
    68 cm w rozmiarze M
    Szerokość pleców:
     
    44 cm w rozmiarze M
    Cała długość:
     
    66 cm w rozmiarze M

    J.LINDEBERG

    Modne inspiracje

    Zalando
    ZALANDO
    Zalando
    ZALANDO
    Zalando
    OD ZALANDO
    Zalando
    OD ZALANDO
    Zalando
    ZALANDO
    Kurtka bomberka w oliwkowej zieleni z przednim zamkiem błyskawicznym, czarne szerokie spodnie jeansowe i czarne buty. Tło ozdobione graffiti na fakturowanej ścianie.
    JASIEK_PRIVATE
    Zielona kurtka bomber, luźne ciemnoniebieskie dżinsy i brązowe buty. Model stoi na ścieżce otoczonej jesiennym liśćmi i roślinnością.
    JASIEK_PRIVATE

    Więcej Mody Designer

    Zobacz więcej
    • Zielona kurtka bombowca, wykonana z gładkiego nylonu, z zamkiem błyskawicznym z przodu, ściągaczami na rękawach i u dołu, dwoma przednimi kieszeniami oraz kieszenią na rękawie z zamkiem.

      OFFICINE GENERALEJAVIER - Kurtka Bomber

      1 572,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 287,00 zł

      Cena regularna:2 859,00 zł

    • Kurtka bomberka w oliwkowej zieleni z zamkiem z przodu, ściągaczami na mankietach i dole, bocznymi kieszeniami oraz gładkim, lekkim materiałem z subtelnymi detalami szwów.

      PS PAUL SMITH- Kurtka przejściowa

      1 529,00 zł

    • Feng Chen Wang UNISEX brązowy

      FENG CHEN WANGUNISEX - Kurtka Bomber

      1 767,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:2 175,00 zł-19%

      Cena regularna:2 719,00 zł-35%

    • Kurtka bombowa w kolorze oliwkowej zieleni z zamkiem błyskawicznym z przodu, prążkowanymi mankietami, bocznymi kieszeniami oraz kieszenią na rękawie na zamek. Gładki, lekko błyszczący nylonowy materiał.

      WOOD WOODPOUL - Kurtka Bomber

      1 349,00 zł

    • Czarna bluza zapinana na zamek wykonana z miękkiej tkaniny, z żebrowanym kołnierzem, dwoma bocznymi kieszeniami oraz kieszenią na ramieniu zapinaną na zamek. Zawiera detal z logo.

      POLO RALPH LAUREN- Kurtka Bomber

      969,00 zł

    • Oliwkowa bomberka z zamkiem z przodu, ściągaczami przy mankietach, kieszeniami bocznymi oraz niebieskimi wstawkami na rękawach; pomarańczowe podszewka i haftowane detale.

      MM6 MAISON MARGIELAUNISEX - Kurtka przejściowa

      4 647,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 743,00 zł

      Cena regularna:5 809,00 zł

    • Kurtka bomberka w kolorze khaki z beżowymi kontrastowymi wstawkami, z frontowym suwakiem, ściągaczami na mankietach i w pasie, z bocznymi kieszeniami oraz kieszenią na ramieniu.

      KIDSUPER- Kurtka Bomber

      1 176,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 390,00 zł-15%

      Cena regularna:2 139,00 zł-45%

    • Bordowa kurtka sztruksowa z prążkowanymi mankietami i dołem, z złotym zamkiem błyskawicznym, haftowanym logo „RL Hudson New York” oraz jasnobeżową podszewką.

      POLO RALPH LAUREN- Kurtka Bomber

      3 199,00 zł

    • Kurtka bombardierka z tkaniny o teksturze w złotym kolorze z czerwono-pomarańczowymi wzorami. Bordowy prążkowany kołnierz i mankiety z niebieskimi akcentami. Zamek błyskawiczny.

      VIVIENNE WESTWOODBERNARDO - Kurtka Bomber

      2 371,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:2 108,00 zł

      Cena regularna:5 269,00 zł

    • Beżowa bomberka wykonana z gładkiego materiału. Posiada stójkę, dwie boczne kieszenie, ściągacze na mankietach oraz małe logo na klatce piersiowej.

      POLO RALPH LAUREN- Kurtka Bomber

      1 349,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 349,00 zł

      Cena regularna:1 499,00 zł

    • Czarna kurtka bomberka z żebrowanym kołnierzem, zapięciem na napy, dwiema bocznymi kieszeniami oraz białymi paskami na mankietach i u dołu.

      EMPORIO ARMANI- Kurtka Bomber

      1 105,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 878,00 złnawet-41%

      Cena regularna:2 209,00 zł-50%

    • Ciemna kurtka typu bomber z gładkiej, lekko teksturowanej tkaniny. Posiada zamki błyskawiczne, skórzane akcenty oraz wyraźne logo na piersi.

      EMPORIO ARMANI- Kurtka Bomber

      1 911,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:2 150,00 zł-11%

      Cena regularna:2 389,00 zł-20%

    • Krótkia kurtka bombowiec w oliwkowym kolorze, wykonana z gładkiego, błyszczącego materiału. Posiada zapinaną na zamek stójkę, boczne kieszenie oraz marszczoną fakturę na rękawach.

      032CUNISEX - Kurtka Bomber

      1 915,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:3 829,00 zł-50%

    • Ciemnobrązowa skórzana kurtka typu bomber z prążkowanym kołnierzem, mankietami, paskiem w talii, przednim zamkiem błyskawicznym oraz dwoma przednimi kieszeniami z klapkami zapinanymi na zatrzaski.
      • Tylko u nas

      STUDIO IDZEPHYR - Kurtka Bomber

      2 089,00 zł

    • Szara kurtka bombowca z zamkiem z przodu, ściągaczami przy mankietach i na dole. Posiada ukośną kieszeń boczną z zamkiem na rękawie. Gładka tekstura.

      WOOD WOODMILEY ELWYN - Kurtka Bomber

      od614,80 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:775,00 złnawet-21%

      Cena regularna:1 500,00 złnawet-59%

    Więcej od J.LINDEBERG

    • Czarna pikowana kurtka z zapięciem na guziki, szerokim kołnierzem, długimi rękawami i teksturowanym wzorem. Lekki materiał o nowoczesnym designie.

      J.LINDEBERG- Kurtka przejściowa

      568,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:568,00 zł

      Cena regularna:1 419,00 zł

    • Granatowa, lekka kurtka na zamek błyskawiczny z wysokim kołnierzem, elastycznymi mankietami i dolnym ściągaczem oraz kieszeniami na zamek po bokach na jednolitym tle.

      J.LINDEBERGKEVIN - Kurtka Bomber

      1 249,00 zł

    • Czarny długi płaszcz z klapami, wykonany z lekkiego materiału, z bocznymi kieszeniami i prostą sylwetką. Gładka faktura, minimalistyczny design.

      J.LINDEBERG- Klasyczny płaszcz

      od846,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:752,00 zł

      Cena regularna:1 879,00 zł

    • Beżowa kurtka z długim rękawem, z ostrym kołnierzem i pełnym, przednim zamkiem błyskawicznym, wykonana z teksturowanej tkaniny.

      J.LINDEBERGJULIUS - Kurtka wiosenna

      1 039,00 zł

    • Jasnoszary t-shirt z krótkim rękawem i okrągłym dekoltem, wykonany z delikatnie teksturowanej tkaniny, z prostym dołem.

      J.LINDEBERGCOMA - T-shirt basic

      419,00 zł

    • Granatowa kurtka puchowa z wysokim kołnierzem, zapinana na zamek, z elastycznymi mankietami; charakteryzująca się błyszczącą, pikowaną teksturą i dwoma przednimi kieszeniami.

      J.LINDEBERGCREEK - Kurtka puchowa

      od916,00 zł

      Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 145,00 złnawet-20%

      Cena regularna:2 289,00 złnawet-60%

    Więcej marek

    • Aigner
    • AllSaints
    • Antony Morato
    • Armani
    • Bally
    • Belstaff
    • Calvin Klein
    • Coach
    • DKNY
    • Filippa K
    • G-Star
    • Henrik Vibskov
    • Hugo Boss
    • Iceberg
    • J.CREW
    • J.LINDEBERG
    • JOOP!
    • Joseph
    • Just Cavalli
    • Karl Lagerfeld
    • Kenzo
    • Michael Kors
    • Nikolaj Storm
    • Paul Smith
    • Polo Ralph Lauren
    • Sand Copenhagen
    • Ted Baker
    • The Kooples
    • Tiger of Sweden
    • Tommy Hilfiger
    • Versus Versace
    • Vivienne Westwood
    • Won Hundred
    • Wood Wood

    Więcej inspiracji

    • adidas NMD
    • Aktówka
    • Bermudy
    • Biała koszula
    • Bomber jacket
    • Buty męskie na wesele
    • Buty monki
    • Garnitur na wesele
    • Garnitur w kratę
    • Golf sweter
    • Kaszmirowy sweter
    • Kaszmirowy szal
    • Koszula lniana
    • Koszula ze stójką
    • Nike Huarache
    • Okulary lenonki
    • Ramoneska
    • Smartwatch
    • Sneakersy
    • Spodnie adidas
    • Sztyblety
    • Wełniany płaszcz
    • Wełniany sweter
    • Wełniany szal

    Oferty, premiery i trendy

    Bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej

    Otrzymuj zniżki, nowości i inspiracje stylistyczne dzięki naszym biuletynom.

    Zarządzaj preferencjami

    Co najbardziej Cię interesuje?

    Zobacz więcej (konieczne logowanie)

    Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

    helpPomoc i kontakt

    • Wszystkie tematy
    • Śledzenie przesyłki
    • Tabela rozmiarów
    • Możliwe metody płatności
    • Czas dostarczenia przesyłki
    • Procedura zwrotu
    • Reklamacja
    • Zapisz się do newslettera
    • Zgłoś lukę w zabezpieczeniach
    • Bezpieczeństwo Produktu

    gift_cardKarty upominkowe

    • Kup kartę upominkową
    • Realizacja karty upominkowej

    zalando_logo_filledO Zalando

    • Nasza strona korporacyjna
    • Kariera
    • Prasa
    • Relacje inwestorskie
    • Zalando Partner

    truckNasi partnerzy

    credit_cardMożliwe metody płatności

    shopping_bag_fullNasze zalety

    • Darmowa dostawa dla zamówień od 79 zł*
    • Zwrot gratis
    • 30-dniowe prawo zwrotu
    • Dane firmy
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Tech blog
    • Preferencje plików cookie
    • Oświadczenie o dostępności
    • Wytyczne dla społeczności

    Aplikacja Zalando:

    QR Code Download App

    Znajdź więcej inspiracji

    • facebook
    • instagram
    • pinterest