HIGH PRECISION EYELASH COMB - Akcesoria do makijażu oczu

79,00 złw tym VAT
7 g

O produkcie
Pogrubienie
Podkręcenie
Profesjonalna stylizacja rzęs w krótkim czasie: grzebień do rzęs QUICK CHANGE ARTISTS EYELASH COMB jest precyzyjnie skonstruowany i przekonuje swoim designem i funkcjonalnością. Dzięki specjalnie opracowanemu, ergonomicznie uformowanemu grzebieniowi i zaokrąglonym zębom ze stali nierdzewnej rzęsy można łatwo i absolutnie równomiernie rozdzielić i podkreślić. Niezbędne narzędzie w celu uzupełniającego wykończenia i promiennie pięknych, czarujących, naturalnych oczu. Zaokrąglone zęby ze stali nierdzewnej.
Zastosowanie
QUICK CHANGE ARTISTS EYELASH COMB stosowany jest po naniesieniu i utrwaleniu tuszu do rzęs lub EYEZONE CONDITIONING CARE COMPLEX. Grzebień do rzęs jest należy prowadzić przy otwartych oczach delikatnie od dołu aż po końcówki rzęs. Ergonomicznie ukształtowany grzebień zapewnia przyjemną, łatwą i skuteczną obsługę. Grzebień do rzęs należy czyścić po każdym użyciu.
Szczegóły produktu
Waga: 7 g
Numer produktu: M3V31J000-S11

checkmark
Bezpłatna dostawa
delivery
Przesyłka standardowagratis
w ciągu 2-5 dni roboczych
M2 BEAUTÉ

opinii

4.3
16 opinii

Co powiesz na 10% zniżki na Twoje kolejne zamówienie? *

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji.