Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Ustaw przypomnienie, a będziemy mieć to na oku.

  • SAVE50
Złota bransoletka z misternie wyciętymi kwiatowymi wzorami, połączona łańcuszkiem, noszona na nadgarstku na tle miękkiego niebieskiego materiału.
Złota bransoletka z wieloma charmsami w kształcie kwiatów o skomplikowanych wzorach wycinanych, połączona delikatnym łańcuszkiem. Regulowana z zapięciem.
Bransoletka w odcieniu złota z misternymi, koronkowymi zawieszkami, centralnym okrągłym elementem z wygrawerowaną gwiazdą oraz wiszącym przezroczystym klejnotem.
Złocona bransoletka z misternymi wzorami kwiatowymi i okrągłymi, przypominającymi koronkę, połączona delikatnym łańcuszkiem. Ma gładką, błyszczącą powierzchnię.

- Bransoletka

231,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:289,00 zł-20%

Okazja: zniżka 50 PLN na ten i inne wybrane produkty z kodem rabatowym. Dotyczy zamówień powyżej 300,00 zł.
Wpisz kod przed zapłatą:
SAVE50

Aktualnie wybrany kolor gold-coloured

Artykuł wyprzedany

Przypomnimy Ci, jeśli ten artykuł znów będzie dostępny, lub zaproponujemy podobne style.

Dostawa

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
Mosiądz, cynk
Efekt:
 
polerowany

Zapięcie:
 
Zapięcie zaciągane
Numer produktu:
 
M7G51L0BT-F11

Szerokość przegubu:
 
1.2 cm w rozmiarze One Size

Marchesa