Twoje konto
    Srebrny naszyjnik łańcuszkowy z rozmieszczonymi przezroczystymi kryształami, połączony delikatnym łańcuszkiem metalowym, z zapięciem na karabińczyk i akcentującym charms'em.
    Jasnoniebieska sukienka bez rękawów o drapowanym fasonie, uzupełniona delikatnym srebrnym naszyjnikiem z małymi przezroczystymi ozdobami.
    Srebrny naszyjnik łańcuszkowy z kwiecistymi akcentami i małymi, błyszczącymi detalami, noszony na jasnoniebieskiej koszuli z okrągłym dekoltem.
    Srebrna bransoletka łańcuszkowa z trzema małymi przezroczystymi kamieniami szlachetnymi i zawieszką w kształcie gwiazdy z teksturowanym wzorem oraz grawerowanym wykończeniem.
    Srebrny naszyjnik łańcuszkowy z małymi, przezroczystymi kryształkami o różnej wielkości, równomiernie rozmieszczonymi wzdłuż łańcucha, z delikatnym, teksturowanym wzorem.

    - Naszyjnik

    220,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:203,00 zł

    Cena regularna:339,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor silver-coloured

    Dostawa

    Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

    • Przesyłka standardowa

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał:
     
    Mosiądz
    Efekt:
     
    polerowany
    Rodzaj kamienia:
     
    Cyrkonia

    Zapięcie:
     
    Zapięcie zatrzaskowe
    Przedłużony łańcuszek:
     
    7 cm
    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Numer produktu:
     
    M7G51L0BO-D11

    Szerokość:
     
    0.6 cm w rozmiarze One Size
    Długość:
     
    41 cm w rozmiarze One Size

    Marchesa