Twoje konto
Otrzymasz to do Pon 27 Lip – Wto 28 Lip
  • Najwyżej oceniane
Czarne oversize okulary przeciwsłoneczne z gradientowymi szarymi soczewkami. Posiadają błyszczący plastikowy mostek oraz smukłe ramiona z subtelnym logo.
Czarne okulary przeciwsłoneczne z gradientowymi szarymi soczewkami. Przesadnie duży kształt kocich oczu z eleganckim designem oprawki i subtelnym logo na zausznikach.
Czarne okulary przeciwsłoneczne w kształcie kociego oka z ciemnymi soczewkami i smukłą plastikową oprawką, ozdobione metalowymi akcentami i subtelnym logo na zausznikach.
Czarne, oversize'owe okulary przeciwsłoneczne z gradientowymi, ciemnymi soczewkami; w komplecie teksturowane czarne etui z wytłoczonym logo "RALPH RALPH LAUREN".
Czarne okulary przeciwsłoneczne w kształcie kociego oka z gradientowymi szkłami, z cienką czarną oprawką i srebrnym akcentem na ramieniu, na którym widnieje nazwa marki "RALPH."

Okulary przeciwsłoneczne

479,00 złw tym VAT

Dostawa

Jutro 27 – Wto 28 Lip

Za darmo

Aktualnie wybrany kolor gray

Dostawa

Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

Bezpłatna przesyłka i zwrot

30-dniowe prawo zwrotu

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
Oktan, tworzywo sztuczne

Kształt okularów:
 
Kocie oczy
Wzór:
 
Gradientowy
Kategoria filtra:
 
Mocne przyciemnienie (kategoria 3)
Filtr UV:
 
Tak
Etui do okularów:
 
Twarde etui
Numer produktu:
 
R0551K006-C11

Szerokość:
 
14 cm w rozmiarze 57
Długość zauszników:
 
23 cm w rozmiarze 57
Szerokość mostka:
 
1.6 cm w rozmiarze 57

RALPH Ralph Lauren