Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Premium
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF JING MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF JING MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF JING MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF JING MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

69,00 złw tym VAT
50 ml
truck
2-5 dni roboczegratis
Przesyłka standardowa
box-transitBezpłatna dostawa

O produkcie
Wystylizuj swój dom w naturalny, unikalny i modny sposób dzięki tym patyczkom zapachowym mini opartym o delikatny zapach lotosu i jujuby. Patyczki zapachowe The Ritual of Jing delikatnie wypełniają wnętrze kojącym zapachem, który idealnie komponuje się ze świecą zapachową The Ritual of Jing. Ten uspokajający i kojący zapach wystarczy na około 2-3 tygodnie.
Zastosowanie
Ułóż patyczki w butelce. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Chronić przed dziećmi.  Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody/ mydło. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym.  Unikać kontaktu zapachu z meblami, skórą i powierzchniami wykonanymi z wykończonego drewna. W przypadku rozlania płyn należy natychmiast wytrzeć. ZAWIERA: Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, p-Menthan-7-Ol, Isoeugenol, Heliotropine.
Volume: 50 ml
Numer produktu: RIG34I008-S11

Substancje aktywne
Sacred Lotus, Jujube
Wszystkie składniki
Składniki: TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, alpha-ISOMETHYL IONONE, p-MENTHAN-7-OL, ISOEUGENOL, HELIOTROPINE, cis-4-tert-butylcyclohexyl acetato; LINALOOL

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Przyjazność lasom
Dla bardziej zielonej planety: ten produkt wspiera ochronę lasów, wykorzystując w 100% drewno lub papier z certyfikatem FSC lub olej palmowy ze źródeł zarządzanych w 100% w sposób zrównoważony.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (1)
4.5/5
5
4
3
2
1

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down