Twoje konto
  • Tylko u nas
Białe czółenka z koronkowym noskiem i przezroczystą podstawą. Posiadają unikalny, zaokrąglony obcas przypominający koralik w odcieniu szarości. Gładka powierzchnia i elegancki design.
Białe koronkowe szpilki z ostro zakończonym noskiem i charakterystycznym, okrągłym, teksturowanym obcasem. Gładkie wewnętrzne wykończenie, delikatny wzór koronki na całej powierzchni.
Białe koronkowe szpilki z szpiczastym noskiem, z dekoracyjnym obcasem przypominającym perłę oraz gładką, teksturowaną powierzchnią.
Białe koronkowe buty na wysokim obcasie z ciasnym noskiem, gładką cielistą podeszwą i dużym dekoracyjnym perłowym obcasem. Na koronce delikatne wzory kwiatowe.
Białe koronkowe szpilki z ostrymi noskami, metalicznymi srebrnymi wkładkami i teksturowanym kwiatowym wzorem na wierzchu. Elegancki design z minimalnymi akcentami.

- Obuwie ślubne

1 473,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:1 206,00 zł

Cena regularna:2 679,00 zł

Aktualnie wybrany kolor white

Dostawa

  • Przesyłka standardowa

    za darmo

Bezpłatna przesyłka i zwrot

30-dniowe prawo zwrotu

Odsprzedaj swoje rzeczy