Twoje konto
    Czarny kardigan z białym wykończeniem, w dekolcie w serek, z dwoma kieszeniami. Noszony na jasnoniebieskiej koszuli, zestawiony ze szarą spódnicą plisowaną.
    Czarny kardigan z białymi akcentami i guzikami; zestawiony z szarym plisowanym spódnicą i czarnymi botkami za kostkę zdobionymi ćwiekami.
    Czarny kardigan z białymi wykończeniami, szara plisowana spódnica oraz czarne botki za kostkę z srebrnymi ćwiekami. Niebieska koszula z kołnierzykiem pod spodem.
    Czarny sweter robiony na drutach z białymi paskami, zestawiony z szarym, w kratkę rozkloszowanym spódnicą. Czarne botki za kostkę z ćwiekami dopełniają strój.
    Czarny kardigan z białym wykończeniem, krótki, w połączeniu z szarym plisowanym spódnicą i czarnymi botkami za kostkę z srebrnymi ćwiekami.
    Czarny kardigan z białymi wykończeniami, krótki rękaw, z guzikami z przodu, zestawiony z jasnoniebieską koszulą i szaro-skalanym, plisowanym spódnicą z tekstem.
    Czarny krótki kardigan z długimi rękawami, biały otok przy dekolcie i kieszeniach, pięć guzików z przodu, gładka tekstura.
    Czarny kardigan z białym wykończeniem, z dekoltem w serek, ribbowanymi brzegami i srebrnymi guzikami. Dwie kieszenie z poziomymi białymi paskami.

    KENDRA - Kardigan

    1 205,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:964,00 zł

    Cena regularna:2 409,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor black/new ivory

    Dostawa

    • Przesyłka standardowa

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Odsprzedaj swoje rzeczy