Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Ustaw powiadomienie, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

  • WIOSNA2026
Różowa satynowa opaska na głowę z centralnym okrągłym metalowym akcentem przedstawiającym lewą głowę, otoczoną dekoracyjnym wzorem. Gładka tekstura.
Różowa satynowa opaska na głowę z detalem w postaci kokardy, z metką logo. Opaska ma gładką, jednolitą teksturę i delikatny połysk.
Czarny opakowanie w pudełku o teksturowanej powierzchni, z złotym logo "VERSACE" z przodu. Kwadratowy kształt o solidnej konstrukcji.
Różowa satynowa wstążka z metalową okrągłą klamrą z wzorem Meduzy i czarną geometryczną ramką. Gładka tekstura, eleganckie wykończenie.

- Akcesoria do stylizacji włosów

831,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:831,00 zł

Cena regularna:1 039,00 zł

Aktualnie wybrany kolor pastel pink

  • Wybrany, pastel pink
  • Niewybrane, dusty lavender
  • Wybrany, pastel pink
  • Niewybrane, dusty lavender

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

Materiał:
 
72% wiskoza, 28% jedwab

Numer produktu:
 
1VE51B01R-J11

Szerokość:
 
3 cm w rozmiarze One Size

Versace