Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Melody Lashes LASH O´CLOCK czarny

    LASH O´CLOCK - Sztuczne rzęsy

    38,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:38,00 zł

    Cena regularna:64,00 zł

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    O produkcie

    Przyklejanie rzęs nigdy nie było tak łatwe. Te rewolucyjne, samoprzylepne rzęsy Expresshe's bez wysiłku zapewniają wymarzony wygląd. Te innowacyjne rzęsy, wykonane w technologii Nano Band, przylegają do powieki super łatwo i nieskomplikowanie. Do tego nie potrzeba kleju ani eyelinera czy też magnesów. Ultramiękki pasek zapewnia przyjemny komfort noszenia. Przy odpowiedniej pielęgnacji te efektowne rzęsy można ponownie użyć.

    Ostrożnie wyjmij rzęsy z opakowania. Uważaj, aby nie dotykać paska rzęs palcami. Rzęsy można dopasować do konturu oczu. Zawsze odcinaj od zewnętrznego końca rzęs. Umieść rzęsy bezpośrednio nad linią powieki i ostrożnie dociśnij sztuczne rzęsy za pomocą aplikatora znajdującego się w opakowaniu. Delikatnie zdejmij rzęsy i umieść je w pudełku.

    Wszystkie składniki

    Składniki:
     
    Synthetische Wimpern

    Melody Lashes