Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.
Premium
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF KARMA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

69,00 złw tym VAT

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

O produkcie
Mini edycja patyczków zapachowych The Ritual of Karma jest idealna do mniejszych pomieszczeń w każdym domu. Patyczki zapachowe to naturalny i stylowy sposób na owinięcie domu kojącym zapachem. Słodki aromat świętego lotosu i siła odżywcza organicznej białej herbaty intensyfikuje letnie doznania zapachowe. Działają od 2 do 3 tygodni, w zależności od zastosowania.
Zastosowanie
Ułóż patyczki zapachowe w butelce. Obracanie patyczków zapachowych może ograniczyć czas ich używania. Po kontakcie z patyczkami zapachowymi umyj ręce wodą z mydłem.
Szczegóły produktu
Uwaga: Wysoce łatwopalna. Trzymaj z dala od źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Przechowuj tylko w miejscach dobrze wentylowanych. Rozlany płyn musisz natychmiast wytrzeć. Zapach nie może mieć kontaktu z meblami, skórą lub obrabianymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku połknięcia, przepłucz usta. Nie połykaj. Natychmiast zasięgnij porady lekarza i pokaż opakowanie lub etykietę. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie spłucz dużą ilością wody i zasięgnij fachowej porady. W przypadku kontaktu ze skórą natychmiast umyj miejsca na skórze dużą ilością wody z mydłem.
Volume: 50 ml
Numer produktu: RIG34I00A-S11

Substancje aktywne
Święty lotos,organiczna biała herbata
Wszystkie składniki
Składniki: Dipentene, Linalyl Acetate, Linalool, Piperonal, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, 3-P-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde, Pin-2(10)-Ene, 1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyclohexen-1-Yl)-3-Buten-2-One, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyde
Rituals
opinii (0)

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down