Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.
Premium
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF AYURVEDA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF AYURVEDA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF AYURVEDA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF AYURVEDA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF AYURVEDA MINI FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

69,00 złw tym VAT

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

O produkcie
Wersja mini naszych aktualnych patyczków zapachowych The Ritual of Ayurveda, specjalnie stworzonych do małych pomieszczeń w Twoim domu. Naturalny i stylowy sposób na zapach w domu. Ciesz się delikatnym zapachem starożytnych składników ajurwedyjskich: olejem migdałowym i różą indyjską, aby zrelaksować ciało i duszę. Wystarczy na dwa do trzech tygodni.
Zastosowanie
Ułóż patyczki w butelce. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody/mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. ZAWIERA: 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.
Volume: 50 ml
Numer produktu: RIG31I005-S11

Substancje aktywne
Sweet Almond Oil, Indian Rose
Wszystkie składniki
Składniki: 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, CITRONELLOL, LINALOOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PENTADECALACTONE, GERANIOL, GERANYL ACETATE, FORMALDEHYDE CYCLODECYL ETHYL ACETAL, TRANS-ROSE KETONE-3 (TRANS-DELTA-DAMASCONE), NEROL

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Przyjazność lasom
Dla bardziej zielonej planety: ten produkt wspiera ochronę lasów, wykorzystując w 100% drewno lub papier z certyfikatem FSC lub olej palmowy ze źródeł zarządzanych w 100% w sposób zrównoważony.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (0)

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down