Twoje konto
  • BDAY50
  • Luxury
Pędzel do makijażu z gęstym, zwężającym się, białym włosiem, srebrnym elementem łączącym i czarną rączką oznaczoną "114/DETAIL SETTING POWDER ZOEVA."

114 DETAIL SETTING POWDER - Akcesoria do makijażu

99,00 złw tym VAT

Dostawa

Pią 8 Maj

Za darmo
Okazja: zniżka 50 zł na ten i inne wybrane produkty z kodem rabatowym. Dotyczy zamówień powyżej 250,00 zł.
Wpisz kod przed zapłatą:
BDAY50

Dostawa

Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

Bezpłatna dostawa

Zwroty

O produkcie

Pędzel ZOEVA 114 Detail Setting Powder umożliwia łatwe i precyzyjne umieszczenie ulubionego pudru utrwalającego lub rozświetlacza. Mały, zaokrąglony i zwężający się kształt pozwala na budowanie pożądanej intensywności, utrwalenie i roztarcie produktu. Dociera nawet do wąskich obszarów, jak miejsca pod oczami lub wokół nosa.

Delikatnie nałóż produkt na wybrane partie twarzy i rozetrzyj, lekko wklepując i wykonując gładzące ruchy. Idealny do wszystkich sypkich i prasowanych pudrów.

ZOEVA