Twoje konto
  • Najwyżej oceniane
  • Luxury
Pędzel do blendowania cieni do powiek z czarnym uchwytem i białym miękkim włosiem, oznaczony jako "227 T / EYESHADOW BLENDER" marki Zoeva.

227 EYESHADOW BLENDER - Akcesoria do makijażu

67,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:74,00 zł-9%

Dostawa

Pon 6 Lip

4,90 zł
Bezpłatna dostawa powyżej 99 zł

Dostawa

Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

Zwroty

O produkcie

Pędzelek ZOEVA 227 Eyeshadow Blender może być stosowany do nakładania akcentów kolorystycznych na ruchomej powiece lub rozcierania ulubionego cienia do powiek w załamaniu powieki. Ten prawdziwy wielozadaniowiec łączy sypkie i prasowane cienie do powiek w celu uzyskania szybkiego, naturalnego wyglądu. Dzięki zaokrąglonemu, puszystemu kształtowi ten pędzelek do blendowania zapewnia równomierną, miękką aplikację cienia na powiece lub w załamaniu powieki.

Nałóż kolor płaską stroną pędzla na powiekę i rozetrzyj go krótkimi pociągnięciami. Rozetrzyj kolor w załamaniu powieki małymi, okrężnymi lub bocznymi ruchami. Idealnie nadaje się do wszystkich sypkich i prasowanych cieni do powiek w pudrze lub pigmentów do powiek.

ZOEVA