Twoje konto
    Czarna torba na ramię wykonana z gładkiego, błyszczącego materiału. Posiada dużą klapę, regulowany pasek oraz subtelną markę na dolnej krawędzi.
    Za duża bluza w kratę w kolorze teal i czarnym z kieszenią z przodu, zestawiona z szarymi dopasowanymi spodniami i białymi sneakersami. Niesiona jest czarna torba na ramię.
    Czarna torba na ramię z teksturowanym, nylonowym wykończeniem i błyszczącą górną częścią. Posiada regulowany pasek oraz przestronną, miękką konstrukcję.
    Wnętrze czarnej nylonowej torby na ramię z kieszenią zapinaną na zamek oraz metką z napisem "A-COLD-WALL*". Gładka faktura i minimalistyczny design.
    Czarna torba z tkaniny o gładkiej teksturze, z klapką i wytłoczonym logo "ACW" na dole. Posiada subtelny wzór w paski.

    WALWORTH UNISEX - Torba na laptopa

    1 409,00 złw tym VAT

    Dostawa

    Wto 21 – Śro 22 Paź

    Za darmo

    Aktualnie wybrany kolor oynx

    Dostawa

    Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Materiał:
     
    Materiał
    Podszewka:
     
    Materiał

    Przegródki:
     
    Komora główna, komora zapinana na zamek błyskawiczny
    Zapięcie:
     
    Zapięcie na magnes
    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Szczegóły:
     
    Dwustronny zamek
    Opcjonalne sposoby noszenia:
     
    Regulowany pasek na ramię
    Numer produktu:
     
    AIR54H004-Q11

    Wysokość:
     
    32 cm w rozmiarze One Size
    Długość:
     
    41 cm w rozmiarze One Size
    Szerokość:
     
    12 cm w rozmiarze One Size

    A-COLD-WALL*