Mężczyźni

Katalog z Desigual

Synonimem Desigual są bez wątpienia nasycone kolory i bajeczne wzory, które dominują zarówno na ubraniach, jak i akcesoriach brandu. Charakterystyczne energetyczne printy to doskonały sposób, by ożywić codzienne outfity.
Rozmiar
Marka
Cena
Kolor
Wzór
Sezon

Artykułów: 503

Sortuj według:
Nach Rozmiar filtern
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
44
85
90
95
104
116
128
140
152
164
One Size
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
23
24
25
26
27
28
29
30
Strona 1 z 6

Desigual to oryginalna marka z hiszpańskim temperamentem. Powstała w latach 80tych po to, by jak twierdzi jej założyciel: ubierać ludzi, a nie ciała.

Projekty marki to przede wszystkim zabawa i swoboda, które przekładają się na ciekawe formy, odważne połączenia kolorystyczne oraz nietypowe wykończenia.

Desigual to zdecydowane przeciwieństwo minimalizmu – tutaj króluje maksymalizm: odważne zestawienia, warstwowość i mnogość faktur. To marka stworzona dla osób, które są pełne pozytywnej energii i chcą dzielić się nią z otoczeniem. Nikt przecież nie przejdzie obojętnie obok płaszcza haftowanego wszystkimi kolorami tęczy, szczególnie gdy na dworze panuje smutna, szara jesień...

Baw sie modą z marką Desigual

Słynny francuski malarz, Henri Matisse powiedział, że „kluczową funkcją koloru powinno być służenie ekspresji”. Jedną z naszych codziennych form ekspresji jest ubranie, jakie zakładamy – świadczy ono nie tylko o naszym stylu, ale także o nastroju.

Odzież marki Desigual to doskonały środek wyrazu dla tych z nas, które lubią bawić się modą i są pozytywnie nastawione do świata.

Jedną z propozycji noszenia tak charakterystycznych ubrań i dodatków jest modowy kolaż: zestawianie ze sobą dowolnych barw i form – wzorzysta tunika i haftowane spodnie? Czemu nie! Takie połączenie z pewnością pozwala wyróżnić się z tłumu...

Kobiety, które nie czują się w mocnych, kolorowych stylizacjach również znajdą tutaj coś dla siebie. Każdą rzecz z osobna można potraktować jako podstawę do stworzenia oryginalnej, niepowtarzalnej stylizacji. Ciekawym pomysłem jest zestawienie wyrazistej rzeczy z innymi elementami, które staną się dla niej tłem, np. kolorowego, luźnego swetra z gładkimi legginsami damskimi i prostymi akcesoriami.

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na markę Desigual – jej projekty są ciekawe i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Zobacz z czym połączyć kolorowe ubrania Desigual: