Ulubione filtry
Liczba produktów: 429
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Poniższy tekst przygotował Rafał Baran, założyciel bloga szukajacprzygody.pl.

Marka Jack Wolfskin została założona w 1981 roku we Frankfurcie, a swoje produkty sprzedaje głównie na rynku europejskim. Obecnie siedziba firmy znajduje się w niemieckim mieście Idstein.Logo marki przedstawia łapę wilka i jest charakterystycznym znakiem, rozpoznawanym przez większość Europejczyków. Firma cały czas się prężnie rozwija poszerzając asortyment oraz zyskując dzięki temu zwolenników wśród pasjonatów kolejnych sportów.

Jack Wolfskin za cel i sposób promowania marki obrał sobie uświadomienie i zachęcenie ludzi do jak najbardziej aktywnego życia na łonie natury.

Marka Jack Wolfskin, żeby jak najlepiej i najdokładniej przygotować kolekcję ubrań oraz akcesoriów, oferuje produkty wyłącznie kategorii outdoor .Kolekcje marki Jack Wolfskin kierowane są do kobiet i mężczyzn oraz młodszego pokolenia, które coraz częściej aktywnie uczestniczy w wycieczkach górskich.

Jak przystało na firmę, która walczy o miano najlepszej firmy Outdoor'owej, Jack Wolfskin posiada w swoich szeregach grupę testerów z Niemiec, którzy we wszystkich żywiołach testują sprzęt przed jego wypuszczeniem na rynek. Oprócz ubrań Jack Wolfskin produkuje akcesoria przydatne w terenie, takie jak namioty czy śpiwory oraz różnego rodzaju torby przydatne do transportu specjalistycznego sprzętu, na przykład aparatów fotograficznych.

Jack Wolfskin - niezawodność w każdej sytuacji

Oferta tej Niemieckiej firmy z roku na rok staje się coraz większa i bardziej zawansowana, o czym świadczy stosowanie nowoczesnych technologii i membran. W kurtkach TEXAPORE stosowany jest na przykład 4 warstwowy laminat, który zapewnia użytkownikowi komfort termiczny. Firma stała się popularna w Polsce dzięki sporej kolekcji plecaków przeznaczonych do różnego rodzaju aktywności fizycznej na przykład na rower, do biegania czy trekkingu. Plecaki te mają wyjątkowe systemy nośne ograniczające pocenie, dzięki którym plecy pozostają suche.

Produkty Marki Jack Wolfskin są łatwo rozpoznawane w lasach czy górach ze względu na dosyć odważne kolory, takie jak jaskrawo żółty, intensywny pomarańczowy oraz nieodłączny element logo firmy, którym jest odbita łapa wilka.

Wybierz inne produkty na następna wyprawę