Ulubione filtry
Liczba produktów: 1958
polly.pommes
polly.pommes
Liczba produktów: 5
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Poniższy tekst przygotował Rafał Baran, założyciel bloga szukajacprzygody.pl.

Marka The North Face powstała w 1968 roku w San Francisco w Kalifornii. Po kilku latach działalności marka ta zaprezentowała swoją pierwszą kolekcje ubrań górskich.

Nazwa marki odnosi się do synonimu północnego zbocza górskiego, natomiast logo nawiązuje do Half Dome, wielkiej granitowej skały znajdującej się w Parku Narodowym Yosemite. Firma z niemal 50-letnią tradycja jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie.

Produkty Firmy The North Face zawsze są kojarzone z najwyższą jakością oraz dbałością o szczegóły.

Firma stawia bardzo duży nacisk na rozwój technologii i indywidualne rozwiązania, które poprzez liczne patenty można spotkać tylko w ich ubraniach czy sprzęcie sportowym, przykładem tutaj może być np. technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od ubrań wspinaczkowych przeszła na kolejne rynki dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet ubrań i butów do użytku codziennego.

The North Face - legenda sportowego stylu

Never Stop Exploring to myśl przewodnia oraz idea, jaka motywuje tę markę do ciągłego dążenia w ulepszaniu swoich produktów. The North Face co roku prezentuje nowe kolekcje na kolejne sezony wiosna/lato oraz jesień/zima, cały czas podążając za trendami w modzie i stosując najnowsze technologie które mają ograniczyć wagę a polepszyć termikę.

Na uwagę, oprócz bardzo bogatej kolekcji ubrań, zasługuje również sprzęt sportowy, który bardzo często jest objęty dożywotnią gwarancją, to świadczy o solidności wykonania oraz gwarancji jego niezawodności w trudnych warunkach. Firma kładzie spory nacisk na promocję oraz współpracuje z wieloma znanymi sportowcami i himalaistami, którzy przed wprowadzeniem produktów na rynek testują ją w najbardziej wymagających terenach.

Kupując produkty tej marki, świadomie inwestujemy w bezpieczeństwo oraz niezawodność oraz szczególnie w innowacyjne rozwiązania. Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań termicznych a wygląd ma dla ciebie bardzo duże znaczenie to powinieneś zapoznać się z aktualną kolekcją.

Wybierz inne produkty na wielkie wyprawy