Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Katalog

Ulubione filtry
Liczba produktów: 955
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Asics to jedna z najbardziej docenianych marek przez profesjonalnych sportowców. Ta japońska firma powstała w 1949 roku w bardzo krótkim czasie zyskała popularność dzięki swoim produktom wysokiej jakości.

Nazwa „asics” to pierwsze litery japońskiego tłumaczenia, które oznacza „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Od ponad 60 lat marka trzyma się tej frazy, produkując ubrania sportowe pozwalające na komfortowy i wygodny trening. Chociaż Asics znana jest bardziej w kręgu profesjonalnych sportowców niż amatorów, to w ich asortymencie znajdziemy ubrania dla każdego miłośnika sportu. Wygodne bluzy z dobrego materiału, spodnie i leginsy do ćwiczeń, koszulki czy biustonosze sportowe – ich wszystkie produkty mają służyć jednemu – aby trenowało się wygodniej, niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś.

Asics - sport dla amatorów i profesjonalistów

Chociaż teoretycznie to nie wygląd jest najważniejszy podczas treningu, to w praktyce nie należy go ignorować. Czując się nieatrakcyjnie i źle w czasie ćwiczeń, zwłaszcza w grupie lub na świeżym powietrzu, nasza motywacja spada, a my sami jesteśmy bardziej skłonni do zakończenia wysiłku przed czasem. Badania także pokazują, że kupowanie nowych ubrań sportowych ma istotny wpływ na naszą motywację – mając przed sobą koszulkę i spodnie z metką, ubierzemy je szybko i pójdziemy ćwiczyć, nawet, jeśli nie mamy tego w planach.

Ubranie sportowe musi być funkcjonalne i dopasowane, ale powinno spełniać też jeszcze jeden warunek – musisz czuć się w nim dobrze.

Asics oprócz swojego profesjonalizmu ma jeszcze jeden atut – ubrania, buty i akcesoria znajdujące się w ich asortymencie cieszą oko. W ciuchach tej marki możemy zapomnieć o szerokich koszulkach, które wyglądają jak worek czy niezbyt twarzowych bluzach w czasie treningu na świeżym powietrzu. Ubrania są idealnie dopasowane i zaprojektowane tak, by spełniały obie funkcje – służyły nawet podczas intensywnego wysiłku i sprawiały, że właściciel czuje się i wygląda dobrze.

Artykuł przygotowała Marta Hennig, założycielka bloga codzienniefit.pl.

Znajdź sportowe inspiracje na Zalando