Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Ustaw powiadomienie, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

  • Okazja
Czarna satynowa maska do spania o miękkiej, gładkiej fakturze, z elastycznym paskiem z logo. Noszona wygodnie na zamkniętych oczach.

OPASKA NA OCZY Z JEDWABIU - BLACK - Inne akcesoria

103,20 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:129,00 zł-20%

Aktualnie wybrany kolor black

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

Materiał:
 
100% jedwab

Luksusowa opaska na oczy wykonana z najwyższej jakości naturalnego jedwabiu to niezastąpiony dodatek dla osób ceniących sobie komfortowy, głęboki sen oraz chwile pełne relaksu. Miękki i przyjazny dla skóry jedwab otula oczy, blokując dopływ światła i pomagając w pełni się zrelaksować. Opaska LE SILQUE jest idealna zarówno do domowego użytku podczas nocnego odpoczynku, a także drzemek w ciągu dnia, jak i podczas podróży. Zapewni Ci odpoczynek w najlepszym wydaniu.
Numer produktu:
 
CNP31J01U-Q11

Brak ostrzeżeń.

CRYSTALLOVE