Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Czarne polaryzowane okulary przeciwsłoneczne o prostokątnym kształcie z gradientowymi soczewkami, z matowym wykończeniem i subtelnym logo na zauszniku.
    Czarnie prostokątne okulary przeciwsłoneczne z szarymi akcentami, posiadające ciemne soczewki. Noszone przez mężczyznę w czarnym swetrze o fakturowanej powierzchni.
    Polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne z szarym plastikowym ramieniem, o smukłym i kanciastym designie, z ciemnymi szkłami i teksturowanym wykończeniem na ramionach.
    Czarne okulary przeciwsłoneczne o matowym wykończeniu, prostokątnym kształcie i gradientowych soczewkach. Posiadają zakrzywione ramiona zapewniające pewne dopasowanie.
    Szary, twardy pokrowiec na okulary przeciwsłoneczne z gładką, metaliczną fakturą, zamknięciem na zamek błyskawiczny i wytłoczonym logo z przodu.

    Okulary przeciwsłoneczne

    719,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:519,00 zł

    Cena regularna:799,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor black

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    Kształt okularów:
     
    Retro prostokątne
    Wygląd:
     
    Powlekane szkła
    Filtr UV:
     
    Tak
    Numer produktu:
     
    EA852E00H-Q11

    Szerokość:
     
    14 cm w rozmiarze 56
    Długość zauszników:
     
    14 cm w rozmiarze 56
    Szerokość mostka:
     
    1.5 cm w rozmiarze 56

    Emporio Armani