Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Lakierowane loafersy w głębokim czerwonym kolorze, z plecionym detalem na wierzchu oraz niskim, warstwowym obcasem dla stabilności. Gładkie, błyszczące wykończenie.
    Czerwone lakierowane skórzane loafersy z teksturowanym paskiem z przodu i dekoracyjnymi wycięciami, mają płaską czarną podeszwę i okrągły czubek.
    Czerwone lakierowane skórzane buty, charakteryzujące się błyszczącym wykończeniem, gładką teksturą oraz czarną podeszwą z minimalnymi detalami z tyłu.
    Czerwone lakierowane buty z błyszczącym wykończeniem, z okrągłym noskiem, szerokim paskiem z wycięciami oraz teksturowanym wzorem na powierzchni.
    Czerwone buty z błyszczącą cholewką, gładką fakturą, spiczastym noskiem i czarną gumową podeszwą. Posiadają wytłoczone logo na podeszwie.
    Czerwone lakierowane buty z wytłoczonym wzorem logo, gładką teksturą, zaokrąglonym noskiem i kontrastującą czarną gumową podeszwą.

    WIRDO UNISEX - Półbuty wsuwane

    1 983,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:744,00 zł

    Cena regularna:2 479,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor bordeaux

    • Wybrany, bordeaux
    • Niewybrane, black
    • Niewybrane, ivory
    • Wybrany, bordeaux
    • Niewybrane, black
    • Niewybrane, ivory

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    Dostawa

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał zewnętrzny:
     
    Skóra cielęca
    Materiał wewnętrzny:
     
    Skóra
    Wyściółka:
     
    Skóra
    Podeszwa:
     
    Tworzywo sztuczne/skóra
    Rodzaj ocieplenia:
     
    Brak ocieplenia

    Nosek buta:
     
    Okrągły
    Kształt obcasa:
     
    Płaski
    Zapięcie:
     
    Brak
    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Szczegóły:
     
    Cut-outs, szew charakterystyczny dla mokasynów
    Numer produktu:
     
    GC915C007-G11

    Wysokość obcasa:
     
    Bez obcasa

    GCDS