Twoje konto
  • Luxury

od271,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:271,00 zł

Cena regularna:339,00 zł

Dostawa

Śro 1 – Czw 2 Lip

Za darmo
To jeden z naszych najpopularniejszych artykułów w tym miesiącu

Dostawa

Bezpłatna dostawa

Zwroty

O produkcie

Przenieś się na chwilę do świata muzyki, urzekającego rustykalną, barową atmosferą i jazzowymi melodiami, z wodą toaletową REPLICA Jazz Club od Maison Margiela z możliwością ponownego napełnienia. Ten męski zapach, o intrygującej nazwie i cudownie dymnych niuansach, nonszalancko pozwala przenieść się myślami do klubów Brooklynu i daje duszy chwilę wytchnienia. W tym celu Maison Margiela stawia na drzewno-dymny zapach z nutami rumu i whisky. W powietrzu unosi się też lekki zapach tytoniu – dokładnie taki, jaki panuje w tradycyjnych klubach jazzowych. Zapachowa kompozycja otwiera się różowym pieprzem, cytryną oraz olejkiem eterycznym z neroli. Idealnie harmonizuje z nimi pomarańcza, gorzka pomarańcza i olejek szałwiowy w nutach serca. Wreszcie, nuty bazy zapewniają długotrwały, męski zapach: akordy tytoniu łączą się z drzewną wetywerią i nutą słodkiej wanilii. W rezultacie powstaje woda toaletowa dla mężczyzn, która nie mogłaby być łagodniejsza, a jednocześnie bardziej zniewalająca. Niezależnie od tego, czy przywołują wspomnienia legendarnych nowojorskich klubów jazzowych, czy lokalnego baru z muzyką na żywo, zapachy REPLICA mają na celu wywołać indywidualne wspomnienia i skojarzenia. Dzięki tej wodzie toaletowej każdy mężczyzna zyskuje absolutnie legendarny zapach, stworzony do wyjątkowej ucieczki od codzienności.

Spryskaj kilka pompek Wody Toaletowej REPLICA Jazz Club z odległości 20 cm na ciepłe, pulsujące obszary skóry, takie jak szyja i nadgarstki.

Wszystkie składniki

Składniki:
 
875650 23, INGREDIENTS: ALCOHOL, AQUA / WATER, PARFUM / FRAGRANCE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, CI 15985 / YELLOW 6, CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, EUGENOL, CITRONELLOL, CI 19140 / YELLOW 5, CI 17200 / RED 33, CI 42090 / BLUE 1 (F.I.L. B274904/1).

Maison Margiela Fragrances