Twoje konto
  • 57% organiczne
  • Dzieci
Jasnofioletowe legginsy z prążkowanego materiału, ozdobione małymi, ciemnofioletowymi nadrukami truskawek rozrzuconymi po całej powierzchni.

- Spodnie legginsy

47,95 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:53,95 zł-11%

Cena regularna:59,99 zł-20%

Aktualnie wybrany kolor dawn pink

Standardy mają znaczenie.

Ten produkt zawiera materiały spełniające zewnętrzne standardy.

Dostawa

  • Przesyłka standardowa

    4,90 zł

30-dniowe prawo zwrotu

Materiał:
 
57% bawełna, 38% modal, 5% elastan
Struktura/rodzaj materiału:
 
Dzianina, ściągacz
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Pranie w pralce w 40 °C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać

 
 
 
 
Numer produktu:
 
NA822E01A-J11

Fason:
 
Skinny
Kształt:
 
Dopasowanie do figury
Długość:
 
Do kostek

Name it