Twoje konto
  • Dzieci
Czarne, szerokie spodnie z miękkiego materiału, charakteryzujące się luźnym krojem i subtelnymi fałdami. W połączeniu z czarnymi butami na teksturowanej powierzchni.

- Spodnie materiałowe

92,95 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:108,45 zł-14%

Cena regularna:154,99 zł-40%

Dostawa

Wto 26 – Czw 28 Maj

4,90 zł
Bezpłatna dostawa powyżej 99 zł

Aktualnie wybrany kolor black

  • Wybrany, black
  • Niewybrane, seal brown
  • Wybrany, black
  • Niewybrane, seal brown

Dostawa

30-dniowe prawo zwrotu

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
74% poliester, 19% wiskoza, 7% elastan
Struktura/rodzaj materiału:
 
Dres
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Nie wybielać, pranie w pralce w 30 °C, nie suszyć w suszarce bębnowej

 
 
 
 
 
Numer produktu:
 
NA823B2P6-Q11

Fason:
 
Relaxed
Kształt:
 
Prosty
Długość:
 
Długa

Name it