Twoje konto
    Ciemnoszary, dziany sweter dla zwierząt z prążkowanym kołnierzem, z wyszytym niedźwiadkiem w niebieskim ubranku z amerykańską flagą.
    Szary sweter dla zwierząt z dzianiny, z prążkowanym kołnierzem i rękawami, charakteryzujący się dopasowanym krojem i miękką teksturą. Otwarty dół ułatwiający zakładanie.
    Tabela rozmiarów psów w centymetrach z wagą, długością ciała, obwodem szyi i klatki piersiowej dla rozmiarów od XS do 4XL, zawierająca przykłady ras dla każdego rozmiaru.
    Zbliżenie na złożony rękaw ciemnoszarego prążkowanego dzianinowego swetra na tle dopasowanego prążkowanego materiału dzianinowego.
    Zbliżenie na szary prążkowany dzianinowy mankiet rękawa z dwoma ciemnymi guzikami przyszytymi do zapinania.
    Wyszywany brązowy miś w niebieskim swetrze z flagą amerykańską, niebieskich dżinsach i brązowych butach na szarym materiale.

    UNISEX - Akcesoria dla zwierząt

    593,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:742,00 zł-20%

    Cena regularna:989,00 zł-40%

    Aktualnie wybrany kolor barclay heather

    • Wybrany, barclay heather
    • Niewybrane, hunter navy
    • Niewybrane, red
    • Wybrany, barclay heather
    • Niewybrane, hunter navy
    • Niewybrane, red

    Dostawa

    • Przesyłka standardowa

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Materiał:
     
    90% wełna, 10% kaszmir
    Wskazówki pielęgnacyjne:
     
    Pranie ręczne

    Wzór:
     
    Melanż
    Numer produktu:
     
    PO254T00B-C11

    Długość:
     
    38 cm w rozmiarze L
    Szerokość:
     
    24 cm w rozmiarze L

    Polo Ralph Lauren