Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.
Premium
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - SAMURAI CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - LIFE IS A JOURNEY - SAMURAI CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń - -

LIFE IS A JOURNEY - SAMURAI CAR PERFUME - Zapach do pomieszczeń

69,00 złw tym VAT

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

O produkcie
Luksusowy zapach do samochodu na bazie ambry i piżma.Zmień swój samochód w drugi dom dzięki temu luksusowemu zapachowi do samochodu, aktywowanemu przez strumień powietrza z nawiewu w samochodzie.Silny lecz wyrafinowany zapach łączący ambrę i piżmo
Zastosowanie
Zdejmij folię i umieść klamrę w uchwycie. Przymocuj uchwyt do wentylatora samochodowego i wykorzystaj ustawienia wentylatora, aby regulować intensywność zapachu.
Szczegóły produktu
Uwaga: UWAGA. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody/ mydło. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. ZAWIERA: 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, alpha-Isomethyl Ionone, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Citronellol, Coumarin, Pin-2(10)-Ene, Pin-2(3)-Ene, Vetiverol.
Konsystencja: Płyn
Waga: 6 g
Numer produktu: RIG32I000-S11

Substancje aktywne
Arabian Amber
Wszystkie składniki
Składniki: 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, alpha-Isomethyl Ionone, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Citronellol, Coumarin, Pin-2(10)-Ene, Pin-2(3)-Ene, Vetiverol.
Rituals
opinii (1)
4.0/5
5
4
3
2
1

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down