Twoje konto
    Czarne prostokątne okulary przeciwsłoneczne z ciemnymi soczewkami, grubymi plastikowymi oprawkami, płaskimi zausznikami i bez widocznego logo czy ozdób.
    Czarne okulary przeciwsłoneczne z prostokątnymi soczewkami. Wykonane z plastiku, z grubymi, kanciastymi oprawkami i smukłymi zausznikami. Bez widocznych wzorów czy zdobień.
    Czarnie prostokątne okulary przeciwsłoneczne z ciemnozielonymi soczewkami, odważną kanciastą ramą i gładkim wykończeniem. Charakteryzują się grubymi zausznikami dla większej trwałości.
    Czarne okulary przeciwsłoneczne w kształcie kwadratu z ciemnymi soczewkami, w komplecie z teksturowanym czarnym etui i wzorzystą ściereczką do czyszczenia z troczkiem.
    Czarne okulary przeciwsłoneczne o błyszczącym wykończeniu, szerokie prostokątne soczewki, grube oprawki i srebrne logo na ramieniu.

    UNISEX - Okulary przeciwsłoneczne

    1 849,00 złw tym VAT

    Dostawa

    Czw 5 Lut

    Za darmo

    Aktualnie wybrany kolor black

    • Wybrany, black
    • Niewybrane, orange
    • Wybrany, black
    • Niewybrane, orange

    Dostawa

    Sprzedaż i dostawa przez przedsiębiorcę

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu