Katalog z Banana Moon

Marka
Cena
63
63
324
324

Artykułów: 110

Sortuj według:
Strona 1 z 2
MARZO - Góra od bikini - noir ZAMO IRIZE - Góra od bikini - rose NATOLL - Góra od bikini - argent CARIBE CARDIO - Kostium kąpielowy - blanc AVORA - Dół od bikini - noir DASINA - Dół od bikini - bleu fonce SKATE SOCALY - Góra od bikini - khaki INSLO SUNFIT - Góra od bikini - gitane CHAZ VOILNAIROB - Akcesoria plażowe - indigo MANONA - Dół od bikini - noir blac TAPIOKA - Dół od bikini - ra blu MONA BIPEARL - Dół od bikini - cassis ZAMO IRIZE - Góra od bikini - minuit NAPALI NAIROBI - Kostium kąpielowy - indigo GLEE KINGSWAY - Akcesoria plażowe - noir PHYSIC TEAM - Kostium kąpielowy - bleu FYTO - Góra od bikini - orange MANYA PULCANA - Dół od bikini - noir CHILL SOCALY - Góra od bikini - noir NATOLL - Góra od bikini - perle TOUHO NAIROBI - Góra od bikini - indigo ANGLIO - Góra od bikini - anthracite JUBEL - Góra od bikini - saumon fluo AMYA SUNFIT - Dół od bikini - gitane AMEERA HUAWEI - Akcesoria plażowe - noir MARI - Dół od bikini - noir BART WESTCOAST - Dół od bikini - blanc MODA IRIZE - Dół od bikini - perle STEF - Akcesoria plażowe - noir Góra od bikini - noir ANGLIO - Góra od bikini - ra blu ANGLIO - Góra od bikini - maasai CUXA NINABELL - Dół od bikini - bouteille MODA IRIZE - Dół od bikini - minuit SALAYA PEARLY - Dół od bikini - cassis SOFIA - Dół od bikini - orange MANA MINDANAO - Dół od bikini - gitane PILTO - Góra od bikini - blanc SALAYA BIPEARL - Dół od bikini - cassis TRENTO NINABELL - Góra od bikini - bouteille TAPIOKA - Dół od bikini - maasai MELTO COLORSUN - Góra od bikini - blanc MEOW HUAWEI - Dół od bikini - kaki ZAMO IRIZE - Góra od bikini - perle TAPIOKA - Dół od bikini - cassis MONA - Dół od bikini - cassis NATOLL - Góra od bikini - cassis TAPIOKA - Dół od bikini - anthracite SALAYA PEARLY - Dół od bikini - mordore SHOPPY - Góra od bikini - mordore SHOPPY - Góra od bikini - argent SHOPPY - Góra od bikini - cassis SHOPPY - Góra od bikini - perle SALAYA PEARLY - Dół od bikini - argent SALAYA PEARLY - Dół od bikini - perle MONA - Dół od bikini - argent MONA - Dół od bikini - perle FADO BIPEARL - Góra od bikini - cassis PAIA COLORSUN - Dół od bikini - blanc KATSYA KINGSWAY - Akcesoria plażowe - noir

Banana Moon to wyjątkowa marka mody plażowej, obejmująca zarówno bikini, jak i kostiumy kąpielowe. Inspiracją do tworzenia mody plażowej tej marki są gorące plaże Kalifornii. Kostiumy kąpielowe oraz bikini przykuwają wzrok poprzez swoje wyjątkowe kroje, które podkreślają walory kobiecej sylwetki oraz unikalne wzory. Poczuj powiew kalifornijskiego wiatru, przenieś się w świat gorących plaż, ciepłych piasków i wodnego szaleństwa z marką Banana Moon. Firma ta została założona już w 1984 roku i od tamtej pory każdego sezonu zaskakuje wspaniała kolorystyką, modnymi wzorami i krojem dopasowanym do każdej kobiecej sylwetki. Wśród najnowszych kolekcji znajdziesz z pewnością Twoje wymarzone bikini. Znajdziesz tu bikini i stroje kąpielowe w kropki, paski i kwiatki, ale również subtelne, jednokolorowe. Banana Moon jest tak indywidualne jak Ty! Z nowym bikini możesz wyruszyć na wymarzony urlop i przykuć wzrok nie tylko na plaży, ale także podczas wieczornych imprez lub korzystając z wygód SPA. Moda tej plażowej marki jest przeznaczona do kąpieli słonecznych lub do noszenia na co dzień - na sportowo pod koszulki lub do spódniczek podczas długich wieczornych spacerów po plaży.

Na Zalando.pl i Ty poczujesz kalifornijski klimat Banana Moon!

Kiedy nadchodzi lato, albo przez cały rok odpoczywając w SPA możesz potrzebować ciekawego stroju kąpielowego. Bez względu na to, czy planujesz urlop zimowy czy letni, Banana Moon przeniesie Cię na kalifornijskie plaże. Sprawdź ofertę sklepu Zalando i odkryj kostiumy kąpielowe i bikini tej wyjątkowej marki. Skorzystaj z pomocy jaką daje Ci możliwość sprawdzenia odpowiedniego rozmiaru w tabeli rozmiarów i zamów Twoje wymarzone bikini. Stroje kąpielowe i bikini marki Banana Moon są uniwersalne. Możesz ubierać je na plaże oraz na co dzień - Ty decydujesz. Bikini świetnie pasują do strojów sportowych - pod koszulki i do szortów oraz spódniczek. Poczuj się kobieco i modnie. Podkreśl swój styl na plaży lub podczas pobytu w SPA. Przecież wiesz, że jesteś wyjątkowa!

Ciekawe kombinacje

Obuwie do sportów wodnych

Buty żeglarskie

Szorty jeansowe

Szorty kąpielowe

Plecaki