Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Katalog

Liczba produktów: 771
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Ta firma odzieżowa została założona przez niemieckiego biegacza narciarskiego Willa Bognera Seniora blisko 80 lat temu. Dobra pasja marki rozpoczęła się od 1948 roku, kiedy to Maria Bogner zaprojektowała elastyczne, podkreślające zalety kobiecej sylwetki, spodnie narciarskie, które cenione są przez kobiety całego świata, do dziś! Marka od samego początku celuje bowiem w klientów, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Marka jest już znana dzięki temu na całym świecie! Oferta podzielona jest na trzy linie : Sonia Bogner, Bogner, FIRE+ ICE. Pierwsza to kolekcje powstające dla Pań, z myślą o paniach. Druga to podstawowa linia ubrań sportowych, które cechuje duża funkcjonalność, wygoda a wszystko projektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów. Ubrania z tej linii nadają się zarówno do czynnego uprawiania sportów, szczególnie zimowych, jak i do chodzenia na co dzień. FIRE+ICE to linia młodzieżowa, pełna radości kolorów. Najbardziej nowoczesne rozwiązania w stylistyce ubrań i wzornictwie.

Bogner - marka dla aktywnych - już na Zalando

Teraz i Ty możesz cieszyć się tym, co docenione zostało przez innych. Po ubrania tej marki, na przestrzeni 80-ciu lat sięgali wielcy tego świata. Sportowcy i sławy ekranu. Dziś te ubrania Bogner możesz mieć i Ty. Bogata oferta ubrań sportowych na Zalando z pewnością miło Cię zaskoczy. Ubranie sportowe tej marki jest zawsze modne, wygodne i bardzo funkcjonalne. W linii dla Pań, zawsze duża dbałość przykładana jest do tego, by sportowy styl, nie maskował kobiecego wdzięku i piękna figury. Tu doskonale wiedzą, że kobiety chcą zawsze wyglądać atrakcyjnie, nawet wtedy, gdy spędzają czas aktywnie, często kondycyjnie nie ustępując panom! Skompletujesz tu zestawy ubrań na wyjazd w góry, lub do sportowych stylizacji na co dzień. Najważniejsze jednak jest to, że wszystkie te ubrania będą podkreślać Twoją naturalną urodę. Nie zamaskują Twojej idealnej figury a wręcz przeciwnie, efektownie ją podkreślą! Ciesz się tym co najlepsze, zasługujesz na to!

Zainteresuje Cię też

Narty i Deski snowboardowe

Kurtki narciarskie i snowboardowe

Buty narciarskie

Czapki

Kaski i Ochraniacze

Bezpłatna obsługa klienta

Wybierz z ogromnego asortymentu top marek dostępnych w Zalando. Złóż zamówienie i skorzystaj z błyskawicznej oraz darmowej dostawy.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dostępnym pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.