Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu

Katalog z camel active

Filtr (1)

17 Produktów

Camel active to marka dedykowana miłośnikom przygody i wyjątkowego stylu. Niepowtarzalny charakter zawdzięcza inspiracjom czerpanym z podróży w najdalsze zakątki świata. Na stałe gości też w szafach miejskich odkrywców.

Camel active - lifestylowa marka dla prawdziwych mężczyzn i nie tylko! Pełna sukcesu historia tej marki rozpoczęła się już w latach 70-tych, kiedy to została ona powołana do życia, jako spółka córka znanej firmy produkującej koszule męskie - Seidensticker. Camel active powstała, jako linia produkująca funkcjonalne i wyjątkowo wytrzymałe buty oraz ubrania. Camel active to marka przeznaczona dla osób chcących poczuć klimat przygody, które cenią sobie zarówno styl jak i komfort ubioru. Jej produkty wykonane są jedynie z naturalnych tkanin, dzięki czemu świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają niewiarygodną wygodę. Aktualnie marka camel active poza odzieżą dla kobiet i mężczyzn tworzy również akcesoria, między innymi paski, szale i czapki. Marka ta tworzy ubrania na co dzień, oraz takie, które nadają się na specjalne okazje - zarówno w mieście jak i w na łonie natury. Dobre wykonanie, funkcjonalność i aktualność są cechami szczególnymi marki camel active. Dzięki camel active będziesz idealnie wyposażony na każdą ewentualność! Camel active to jednym słowem marka przeznaczona dla ludzi pełnych energii i ciekawych świata.

Bądź aktywny z camel active!

Szeroki asortyment produktów marki camel active jest obecnie sprzedawany w ponad 50 krajach na całym świecie, dzięki czemu marka ta może szerzyć swoje wartości i swoją filozofię. I Ty przeżyj wyjątkowe momenty w swoim życiu razem z camel active. Zamów już teraz dodatki marki camel active na Zalando.pl, a już za 2-3 dni robocze będziesz mógł trzymać zakup w swoich rękach! Zalando gwarantuje Ci także ekspresową i bezpłatną dostawę oraz nieprawdopodobne 100-dniowe prawo zwrotu zamówionego towaru. Jeśli mimo wszystko masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące artykułów marki camel active bądź samego Zalando, skorzystaj z naszej bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta chętnie Ci pomogą! Odkryj nowe horyzonty z camel active już teraz w sklepie internetowym Zalando.

Może Cię także zainteresować

Bezrękawniki

Kurtki skórzane

Kurtki i Kamizelki

Chinosy

Jeansy