Twoje konto
  • Okazja
Zielone wplotkowe szorty z zawiązywanym pasem, charakteryzujące się luźnym krojem i fakturowaną powierzchnią. W zestawieniu z białymi trampkami na nogach.

- Szorty

64,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:79,00 zł-19%

Cena regularna:99,00 zł-35%

Dostawa

Śro 13 Maj

4,90 zł
Bezpłatna dostawa powyżej 79 zł

Aktualnie wybrany kolor green

Dostawa

30-dniowe prawo zwrotu

Materiał:
 
95% poliester, 5% elastan
Podszewka:
 
95% poliester, 5% elastan
Struktura/rodzaj materiału:
 
Dres
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej

Stan:
 
Wysoki
Wzór:
 
Kolor jednolity
Szczegóły:
 
Razem z paskiem, elastyczna talia
Numer produktu:
 
CTZ21S004-M11

Wzrost modela:
 
Osoba na zdjęciu ma 172 cm wzrostu i nosi rozmiar S
 
 
 
 
Wysoka elastyczność

Cloud 5ive