Katalog z Cyell

Marka
Cena
69
69
413
413
Rodzaj kolekcji

Artykułów: 78

Sortuj według:
Strona 1 z 1
AZALEA - Dół od bikini - santorini BALI LOVE - Akcesoria plażowe - turquoise AZALEA - Dół od bikini - black Dół od bikini - dreams PLATINUM RUBY - Góra od bikini - fiji ALOHA - Góra od bikini - pink LUXURY ESSENTIALS - Dół od bikini - pink FIESTA - Dół od bikini - multi-coloured Dół od bikini - soleil PLATINUM - Kostium kąpielowy - orange LUXURY ESSENTIALS - Dół od bikini - fairytale BALI LOVE - Góra od bikini - fairytale AZALEA - Dół od bikini - beach ess. seagreen BALI LOVE - Góra od bikini - schwarz BONBINI - Góra od bikini - fiji floral ALOHA - Góra od bikini - fiesta Góra od bikini - seagreen ALOHA - Dół od bikini - black PLATINUM - Góra od bikini - fiesta Góra od bikini - black PLATINUM RUBY - Góra od bikini - santorini BONBINI - Góra od bikini - petrol AZALEA - Dół od bikini - leisure AZALEA - Dół od bikini - california LUXURY ESSENTIALS - Dół od bikini - petrol BALI LOVE - Góra od bikini - petrol BALI LOVE - Góra od bikini - california PLATINUM - Góra od bikini - california SANTORINI - Góra od bikini - blue BALI LOVE - Góra od bikini - leisure AZALEA - Dół od bikini - azalea Góra od bikini - azalea BALI LOVE - Góra od bikini - turquoise ALOHA - Góra od bikini - multi-coloured PLATINUM - Góra od bikini - ruby ALOHA - Góra od bikini - multi-coloured BALI LOVE - Góra od bikini - turquoise AZALEA - Dół od bikini - blue lagoon Dół od bikini - sunrise Góra od bikini - sunrise Góra od bikini - zambia JULIA - Góra od bikini - terra PLATINUM - Akcesoria plażowe - bordeaux BALI LOVE - Góra od bikini - fiji AZALEA - Dół od bikini - fiesta PLATINUM RUBY - Góra od bikini - platinum essential ruby ALOHA - Kostium kąpielowy - multi-coloured LAGOON - Góra od bikini - blue Góra od bikini - palm dreams Góra od bikini - essentials orquidea Góra od bikini - dreams Góra od bikini - sunrise Góra od bikini - sunrise Góra od bikini - ink blue

Bogactwo kolorów, niepowtarzalny design, doskonałe, delikatne materiały i dbałość o każdy detal - to przepis, który sprawił, że marka Cyell wyniosła się na szczyt popularności. Powstała w 1995 r. w Holandii i od tego czasu wyspecjalizowała się w akcesoriach plażowych oraz ubraniach do zakładania w domu. Projektanci opanowali do perfekcji tworzenie lekkich, przewiewnych, finezyjnych i niezwykle wygodnych ubrań dla świadomych swego piękna kobiet w każdym wieku. Dziś marka wypuszcza kilka nowych kolekcji rocznie. Wśród nich znajdują się: linia Beachwear dla ambitnych i pewnych siebie kobiet, Beachwear Special Care stworzona, by pobudzić poczucie kobiecości i atrakcyjności, Beach Pearl dla osób, które pragną luksusu i wyrafinowania oraz kolekcje Sleepwear i Homewear, które zapewnią komfort i elegancję podczas snu czy wykonywania codziennych obowiązków. Marka Cyell nie zapomina także o młodych damach oferując kolekcję ubrań plażowych dla dziewczynek w rozmiarach 110-164. Ta różnorodność wynika z długoletniej praktyki w tworzeniu ubrań dla kobiet, jednak jest coś, co jest wspólne dla każdej kolekcji. To odwaga i kreatywność projektantów, stosowanie magicznych, oryginalnych i charakterystycznych wzorów oraz ciekawe ich wykorzystanie.

Eleganckie i indywidualne ubrania Cyell - tylko na Zalando.pl!

Cyell to marka, która z każdym rokiem podbija kolejne rynki, by zapewnić kobietom na całym świecie komfort i atrakcyjny wygląd. A także, by wydobyć ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Obecnie sprzedaje swoje kolekcje w 14 krajach i wcale nie zamierza na tym poprzestać, czego najlepszych dowodem są zwycięstwa w międzynarodowych konkursach z dziedziny mody. Za sukcesem stoją bogate osobowości twórców i bezkompromisowe podejście. Niebywałą okazją do zakupienia ubrań tej niezwykłej marki jest sklep internetowy Zalando.pl. Na stronie znajdziesz bikini, kostiumy kąpielowe, sarongi a także tuniki czy sukienki. Zaskoczy Cię ilość niepowtarzalnych wzorów i fasonów, a także bogata oferta rozmiarów. Każda linia ubrań została stworzona z odpowiednio dopasowanych materiałów, dzięki czemu znajdziesz wśród nich jedwabne czy bawełniane elementy garderoby. Nie bój się nowych rozwiązań i podkreśl swój indywidualizm i wspaniałą osobowość wybierając pasjonujące ubrania marki Cyell na Zalando.pl!

Zainteresuje Cię też

Bikini

Komplety bikini

Akcesoria plażowe

Chusty i Szaliki

Akcesoria podróżne