W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Fantasie to cała filozofia tworzenia pięknej bielizny od początku do końca. Twórcy tej bieliźnianej marki postanowili skoncentrować się głównie na kompletach z miseczkami o większych rozmiarach, które na pewno przypadną do gustu wszystkim kobietom o pełnych, kobiecych kształtach.

Bielizna z fantazją

Brand Fantasie wchodzi w skład firmy modowej Wacoal Europe, która stawia na prowadzenie biznesu społecznie odpowiedzialnego i przyjaznego kobietom, a jej założyciele aktywnie wspierają ruch Różowej Wstążki walczący z rakiem piersi. Projekty z logo Fantasie to prawdziwe przykłady sztuki bieliźnianej. Są one nie tylko subtelne i eleganckie, ale również niezwykle komfortowe i świetnie leżą na ciele. Co je wyróżnia? Na pewno dostępność rozmiarów, również tych mniej typowych. Uwagę zwracają także misterne i precyzyjne zdobienia, które dodają wszystkim kompletom dodatkowej dozy kobiecości.

Fantasie - bogactwo fasonów i pełna wygoda

Dobrze dobrana bielizna jest podstawą nie tylko każdej stylizacji, ale w ogóle każdej kobiecej garderoby. Doskonale zdają sobie sprawę z tego twórcy brandu, którzy w swoich projektach dbają nie tylko o doskonały krój i materiały wysokiej jakości, ale również o estetykę. Mocną stroną tej marki jest umiejętność tworzenia takich kompletów bielizny i kostiumów kąpielowych, które w rewelacyjny sposób potrafią dopasować się do każdej sylwetki, wizualnie poprawiając jej kształt, ale jednocześnie nie powodując napięcia ani ucisku. Biustonosze o fasonie bardotek, balkonetek, bardotek i full-cup przeplatają się z prostymi modelami sportowymi. Figi i panty natomiast urzekają wizualnym dopracowaniem każdego detalu. Marka ta pomoże ci poczuć się lekko, optycznie wyszczuplając twoją figurę i wizualnie poprawiając proporcje ciała.