W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Katalog z Gino Rossi

Marka
Kolor
Cena
279
279
280
280
Rozmiar
Podszewka

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Gino Rossi jest pierwszą polską marką sprzedawaną w Zalando! Klienci zarówno w Polsce jak i w Niemczech mogą znaleźć dla siebie idealną parę butów Gino Rossi. Zalando proponuje obszerną ofertę dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zobacz specjalnie wyselekcjonowane modele butów Gino Rossi dostępne teraz onlinew Zalando i odkryj najbardziej aktualne wiosenno-letnie trendy jednej z ulubionych marek Polaków.

Gino Rossi - pierwsza polska marka w ofercie Zalando

Gino Rossi jest jedną z najwyżej cenionych polskich firm obuwniczych. Większość butów marki Gino Rossi produkowana jest w fabryce w Słupsku. Robert Schuetze, Country Manager Polski i Wielkiej Brytanii, podkreśla znaczenie wejścia tego producenta do oferty Zalando: „Bardzo cieszymy się, że posiadamy w naszym portfolio pierwszą rodzimą markę - Gino Rossi. Mamy nadzieję, że zarówno polscy i niemieccy klienci będą mogli z nami wspólnie promować polską modę w Europie”.