Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Ustaw przypomnienie, a będziemy mieć to na oku.

  • Okazja
Biała spódnica midi z marszczonym pasem, w połączeniu z różowymi satynowymi szpilkami z dużymi kokardami i paskami wokół kostki. Gładka tekstura na całej powierzchni.

- Długa spódnica

228,95 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:264,95 złnawet-14%

Cena regularna:329,00 zł-30%

Aktualnie wybrany kolor white

Artykuł wyprzedany

Przypomnimy Ci, jeśli ten artykuł znów będzie dostępny, lub zaproponujemy podobne style.

Dostawa

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
100% bawełna
Podszewka:
 
100% bawełna

Stan:
 
Standardowy
Wzór:
 
Kolor jednolity
Szczegóły:
 
Elastyczna talia
Numer produktu:
 
GL921B0DF-A11

Fason:
 
Regular
Kształt:
 
Rozkloszowany
Długość:
 
Długa

Glamorous