"Gola means Goals" - tak właśnie brzmiał jeden z pierwszych sloganów brytyjskiej marki Gola, która powstała już w 1905 roku. Na początku swojego istnienia produkowała ona głównie buty piłkarskie. Nieprzerwanie od tego czasu Gola szuka swojej inspiracji przede wszystkim w sporcie. W latach 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku marka Gola święciła ogromne sukcesy i przerodziła się w znaną i cenioną markę. Ogromny wpływ na to, miało między innymi zaprojektowanie jednych z pierwszych butów sportowych bez korków, co sprawiło, że stały się one lekkie jak piórko oraz bardziej komfortowe dla użytkownika. Ta fala sukcesu trwa po dzień dzisiejszy. W świetny sposób marka Gola łączy swoją tradycję z fantastycznym wyczuciem aktualnych trendów i modnych styli. Buty Gola są sportowe a jednocześnie nadają się do noszenia na co dzień. Buty sportowe Gola to jednym słowem świetny komfort noszenia w zawsze modnym stylu Retro. W międzyczasie została również rozszerzona paleta produktów Gola. Oprócz butów sportowych są to również torby oraz ubrania, przede wszystkim koszulki sportowe i kurtki, wszystkie one oczywiście idealnie pasują do obuwia.

Gola - sport w najlepszym wydaniu na Zalando!

Z biegiem czasu Gola zaczeła zmieniać swoje kolekcje obuwia. Dzięki użyciu technologii komputerowych do projektowania, designy oferowane przez produkty tej marki są doskonałe i cieszą miłośników marki Gola. Cechą charakterystyczną produktów tej marki jest idealne połączenie dawniejszych trendów z aktualnym stylem. Przekonaj się o niepowtarzalności produktów Gola, które są już teraz dostępne również w sklepie internetowym Zalando! Na co więc jeszcze czekać?! Złóż już teraz swoje zamówienie na buty sportowe Gola i skorzystaj z błyskawicznej i bezpłatnej dostawy oraz nieprawdopodobnego 30-dniowego prawa zwrotu zamówionego towaru. Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów Gola lub Zalando.pl skontaktuj się z naszą darmową infolinią dostępną pod numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta chętnie Ci pomogą. Gola - znana i ceniona marka już teraz dla Ciebie w sklepie internetowym Zalando!

Spodoba Ci się także

Tenisówki i Trampki niskie

Tenisówki i Trampki wysokie

Szorty

Torby na ramię

T-Shirt basic

Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Gwarantujemy możliwość zwrotu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 30 dni od daty nabycia.

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!