Katalog z Jack & Jones

Filtr (1)

Liczba produktów: 5,002

Jack & Jones to marka, która jest synonimem miejskiej nonszalancji.

Mało kto wie, że zaczynali od skromnej kolekcji na targach mody w Oslo w 1990 roku. Kolekcja wyprzedała się w pierwszym dniu targów, a napływ kolejnych zamówień przewyższył oczekiwania wszystkich - a w szczególności zespół odpowiedzialny za sprzedaż i produkcję. Klientom w szczególności przypadły do gustu proste koszule i T-shirty, które można było nosić zarówno w domu, jak i na mieście. Zachwalano kurtki i spodnie, które były wygodne zarówno w noszeniu, jak i konserwacji - nie wymagały przestrzegania surowych zasad prania i kłopotliwego prasowania.

Po zaledwie kilku sezonach liczba sklepów, w których sprzedawano kolekcje Jack & Jones wyniosła ponad kilkaset. Dziś liczba ta liczona jest w tysiącach w ponad 38 krajach na całym świecie.

Jack & Jones - moda dla miejskich myśliwych

Słynne T-shirty Jack & Jones z nadrukami inspirowanymi sztuką uliczną nosimy do wszystkiego - od spodni dresowych po klasyczne jeansy. Jeansowe koszule nosimy do kompletu bądź, na przekór, do bawełnianych spodni lub szortów. Popularne koszule w kratę nabiorą niecodziennej nonszalancji w zestawieniu z dopasowanymi kamizelkami, noszonymi do ciemnych spodni z podwiniętymi nogawkami. Obowiązkowym elementem w szafie każdego mężczyzny jest inspirowana strojem lotników kurtka bomber jacket, która wygląda dobrze do każdych spodni i może być zarzucona zarówno na T-shirt, jak i elegancką koszulę.

U mężczyzn, bardziej niż u kobiet, ważny jest dobór odpowiednich akcesoriów. Sznurowane mokasyny nosimy do bawełnianych spodni i sportowych marynarek. Wysokie trampki dobrze wyglądają z jeansami i luźną, niezobowiązującą górą - koszulami polo, T-shirtami i sportowymi bluzami. Niskie trampki można nosić do praktycznie wszystkiego - poza formalnymi garniturami.

Rada stylistów? Dobrze dobrany pasek pod kolor spodni będzie wyglądać zawsze na czasie i pokaże, że mężczyzna doskonale zna się na modzie!

Dobierz w stylu Jack & Jones