Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Czarna spódnica ołówkowa wykonana z gładkiego materiału. Posiada dopasowany krój, długość do kolan oraz subtelne szwy z przodu. Połączona z czarnymi, szpiczastymi szpilkami.
    Czarna skrócona kurtka z dużymi guzikami i dwiema przednimi kieszeniami, noszona na spódnicy o długości do kolan w fasonie ołówkowym, uzupełniona wzorzystą broszką w kształcie kokardy i kopertówką.
    Czarna ołówkowa spódnica o dopasowanym kroju, z tylnym rozcięciem i zapięciem na zamek. Noszona z czarnymi butami na obcasie. Gładka faktura tkaniny.
    Czarna spódnica o ołówkowym kroju, z dopasowanym fasonem, gładką teksturą materiału, długości do kolan oraz bocznym rozcięciem dla dodatkowego efektu.
    Czarna spódnica ołówkowa o dopasowanym kroju, wykonana z gładkiego, elastycznego materiału. Posiada średni stan i długość do kolan.

    - Spódnica ołówkowa

    677,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:677,00 zł

    Cena regularna:1 149,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor nero

    • Wybrany, nero
    • Niewybrane, panna
    • Wybrany, nero
    • Niewybrane, panna

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    Dostawa

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał:
     
    53% poliester, 43% wełna, 4% elastan
    Podszewka:
     
    68% acetat, 32% poliester

    Stan:
     
    Standardowy
    Zapięcie:
     
    Zamek błyskawiczny
    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Numer produktu:
     
    LUQ21B05D-Q11

    Fason:
     
    Slim Fit
    Kształt:
     
    Prosty
    Długość:
     
    Do kolan

    Luisa Spagnoli