Twoje konto
    Brązowe kozaki do kolan z imitacji skóry krokodyla, z zaostrzonym noskiem i masywnym obcasem. Charakteryzują się fakturowaną powierzchnią i detalem z bocznym szwem.
    Czekoladowe, wytłaczane w wzór krokodyla, botki do kolan z wydłużonymi noskami i wysokimi obcasami, z błyszczącym wykończeniem i smukłym kształtem.
    Brązowe buty za kolano z tłoczonym wzorem w kształcie krokodyla, z ostrymi noskami i zwężanym obcasem. Lśniące wykończenie z teksturowanym wzorem na górnym materiale.
    Błyszczące burgundowe kozaki sięgające za kolano o teksturze krokodylej. Posiadają spiczaste noski i blokowe obcasy dla stabilności.
    Brązowe, sztuczne buty za kolano z wytłoczeniem w krokodylą skórę, z ostrym noskiem i słupkowym obcasem. Posiadają błyszczącą, teksturowaną powierzchnię oraz usztywnioną konstrukcję.

    - Kozaki na obcasie

    2 309,00 złw tym VAT

    Aktualnie wybrany kolor cioccolato

    • Wybrany, cioccolato
    • Niewybrane, nero
    • Wybrany, cioccolato
    • Niewybrane, nero

    Dostawa

    Sprzedaż przez przedsiębiorcę

    , dostawa przez przedsiębiorcę Zalando

    .

    • Przesyłka standardowa

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Materiał zewnętrzny:
     
    Skóra
    Materiał wewnętrzny:
     
    Skóra
    Wyściółka:
     
    Skóra
    Podeszwa:
     
    Skóra
    Rodzaj ocieplenia:
     
    Brak ocieplenia

    Nosek buta:
     
    Szpiczasty
    Kształt obcasa:
     
    Obcas stożek
    Zapięcie:
     
    Brak
    Wzór:
     
    Nadruk zwierzęcy
    Numer produktu:
     
    LUQ11N003-O11

    Luisa Spagnoli