Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Szary żakiet z tkaniny typu tweed o dopasowanym kroju, z klapami oraz dwoma przednimi kieszeniami. Posiada zapięcie na podwójny guzik oraz fakturowaną tkaninę.
    Szary żakiet w jodełkę o dopasowanym kroju, z wyraźnymi ramionami, długimi rękawami oraz guzikami na mankietach. Widoczna fakturowana tkanina.
    Szary wzorzysty wełniany żakiet z klapami typu notch, dwiema guzikami i kieszenią z przodu. Strukturalny splot z kontrastującymi, nakrapianymi detalami.
    Szary tweedowy marynarka z wyciętym kołnierzem, z pojedynczym zapięciem na guziki i bocznymi kieszeniami, noszona na białej koszuli w paski z guzikami.
    Szary żakiet z wełny z teksturowanym wykończeniem, z klapami, dwoma przednimi kieszeniami i zapięciem na dwa guziki. Czarna podszewka widoczna w środku.

    SARTEANO - Żakiet

    1 144,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:2 289,00 zł-50%

    Aktualnie wybrany kolor nero panna

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    Dostawa

    Odsprzedaj swoje rzeczy