Twoje konto
    Srebrny pierścionek o nowoczesnym wzornictwie z akcentami w kształcie litery "D", noszony na dłoni z starannie zadbanymi, jasnoróżowymi paznokciami, na neutralnym tle.
    Srebrny pierścień z wypukłymi literami "TATA" na wypolerowanej powierzchni, o gładkim, minimalistycznym designie. Obrączka jest gładka i zaokrąglona.
    Srebrny pierścionek z napisem "TATA" i małym przezroczystym kamieniem szlachetnym między literami. Gładka, wypolerowana powierzchnia; nowoczesny design.
    Srebrny pierścionek o gładkiej, wypolerowanej powierzchni. Posiada zaokrągloną obrączkę oraz asymetryczną górę z małym wbudowanym kamieniem.
    Srebrny pierścionek z wyciętymi literami „TATA”, z małym, okrągłym, przezroczystym kamieniem szlachetnym w centrum. Gładkie, polerowane wykończenie.

    - Pierścionek

    548,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:365,00 zł

    Cena regularna:609,00 zł

    Aktualnie wybrany kolor silver-coloured

    Dostawa

    • Przesyłka standardowa

      za darmo

    Bezpłatna przesyłka i zwrot

    30-dniowe prawo zwrotu

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał:
     
    Rod
    Efekt:
     
    polerowany
    Rodzaj kamienia:
     
    Cyrkonia

    Wzór:
     
    Kolor jednolity
    Numer produktu:
     
    MAY51L0ED-D11

    Obwód:
     
    6.0 cm w rozmiarze 60
    Szerokość:
     
    0.7 cm w rozmiarze 60
    Przekrój:
     
    1.95 cm w rozmiarze 60

    Maria Black