Twoje konto
  • Okazja
Spodnie z kordury w ciemnym brązie i oliwkowej zieleni. Oba modele mają elastyczny pas, szerokie nogawki oraz pionową prążkowaną teksturę na całej powierzchni.

- Spodnie materiałowe

182,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:363,00 zł-50%

Dostawa

Jutro 19 Maj

Za darmo

Aktualnie wybrany kolor brown khaki

Rozmiarówka jest zawyżona – zalecamy wybór mniejszego rozmiaru.

Dostawa

Bezpłatna przesyłka i zwrot

30-dniowe prawo zwrotu

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
86% poliester, 11% nylon, 3% elastan
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Pranie w pralce w 40 °C

Stan:
 
Standardowy
Wzór:
 
Kolor jednolity
Szczegóły:
 
Elastyczna talia
Numer produktu:
 
NX321A2S7-O11

Fason:
 
Relaxed
Kształt:
 
Prosty
Długość:
 
Długa

Next