Katalog z Persol

Marka
Cena
639
639
1149
1149

Artykułów: 32

Sortuj według:
Strona 1 z 1
Okulary przeciwsłoneczne - schwarz Okulary przeciwsłoneczne - hellbraun Okulary przeciwsłoneczne - black Okulary przeciwsłoneczne - havana Okulary przeciwsłoneczne - brown/green Okulary przeciwsłoneczne - havana Okulary przeciwsłoneczne - blue/bronze Okulary przeciwsłoneczne - matte gold

Spośród wielu kultowych oraz ponadczasowych modeli okularów przeciwsłonecznych, niesłabnącą popularnością od lat cieszą się okulary tworzone przez włoską markę Persol. Co ciekawe, nazwa tej firmy po przetłumaczeniu oznacza "dla słońca" - tak też należy rozumieć jej główną ideę. Historia tego włoskiego przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1917 roku, gdy nikomu nieznany optyk Giuseppe Ratti założył niewielką spółkę produkującą okulary - początkowo były one tworzone głównie dla kierowców wyścigowych oraz lotników. Około dziesięć lat później na rynku zaczęły pojawiać się okulary przeciwsłoneczne tej firmy, które odznaczały się nowatorskim rozwiązaniem - posiadały bowiem charakterystyczne zauszniki z ruchomymi zawiasami. Dzięki temu okulary można było bez obaw złożyć na pół, co było niewątpliwie bardzo wygodne i praktyczne. Dynamiczny rozwój marki Persol przypada na początek lat siedemdziesiątych XX wieku - to właśnie wtedy po akcesoria tej firmy zaczęły sięgać najbardziej znane gwiazdy filmowe. Dzisiaj okulary włoskiej marki Persol są noszone zarówno przez wytworne kobiety, jak i nowoczesnych mężczyzn stawiających na ponadczasową klasykę, szyk i elegancję!

Okulary marki Persol - wyznacznik wyrazistego i wyszukanego eleganckiego stylu!

Wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych renomowanej marki Persol są dopracowywane do granic możliwości, a to dzięki włoskiej staranności i wieloletniemu doświadczeniu. Giuseppe Ratti, twórca tej kultowej już dzisiaj firmy, od samego początku stawiał na wyszukaną elegancję, która w połączeniu z nowatorskimi rozwiązaniami przyniosła mu renomę i światowy sukces. Jeśli chcesz zyskać okulary w najlepszym guście, nie czekaj, tylko zapoznaj się z ich ofertą za pośrednictwem witryny sklepu internetowego Zalando. Możemy zamówić dla siebie klasyczne okulary z prostokątnymi oprawkami, a możemy wybrać kultowe aviatorki, które zaprojektowane dla amerykańskiej armii szybko podbiły świat i są noszone do dnia dzisiejszego. W ofercie można znaleźć także stylowe okulary z okrągłymi szkłami, które są jednym z najbardziej aktualnych trendów. Takie dodatki można nosić zarówno do eleganckich, jak i nieco luźniejszych stylizacji, uzyskując modny look. Ekskluzywne okulary włoskiej marki Persol są dedykowane przede wszystkim świadomym swojej wartości osobom, które szukają dodatków wytwornych i inspirowanych niebywałą elegancją!

Spodoba Ci się także