Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Ustaw przypomnienie, a będziemy mieć to na oku.

  • 🧡🧡🧡
Zielone, wygodne spodnie o prostym kroju, wykonane z miękkiego materiału, w połączeniu z czarnymi butami sportowymi z białymi i zielonymi akcentami.

- Spodnie treningowe

127,00 złw tym VAT

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:159,00 zł-20%

Artykuł wyprzedany

Przypomnimy Ci, jeśli ten artykuł znów będzie dostępny, lub zaproponujemy podobne style.

Dostawa

Odsprzedaj swoje rzeczy

Materiał:
 
66% bawełna, 34% poliester
Struktura/rodzaj materiału:
 
Dres
Wskazówki pielęgnacyjne:
 
Pranie delikatne, pranie w pralce w 30 °C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej

Rodzaj sportu:
 
Trening i fitness
Pas:
 
Regulowany (regulacja szerokości), elastyczny
 
 
 
 
 
 
Numer produktu:
 
PU142E1XE-M11

Wzrost modela:
 
Osoba na zdjęciu ma 186 cm wzrostu i nosi rozmiar M
Fason:
 
Regular
Kształt:
 
Prosty
Długość:
 
Długa
Wewnętrzna długość nogawki:
 
72 cm w rozmiarze M
Zewnątrzna długość nogawki:
 
102 cm w rozmiarze M

Puma