Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

    Biała sukienka z długimi rękawami, ozdobiona beżowym kwiatowym haftem, z dekoltem w kształcie litery V oraz marszczoną, warstwową spódnicą. Miękka, lekka tkanina.

    WE Fashion
    Pre-owned Sukienka letnia

    82,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:93,00 zł-12%

    Cena regularna:109,00 zł-25%

    Aktualnie wybrany kolor white

    Artykuł wyprzedany

    Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

    Dostawa

    Odsprzedaj swoje rzeczy

    Materiał:
     
    100% bawełna
    Tył:
     
    100% bawełna
    Dolna część:
     
    100% bawełna
    Górna część:
     
    100% bawełna

    Rodzaj dekoltu:
     
    Wycięcie typu V
    Kształt kołnierza:
     
    Kołnierz stojący
    Przezroczystość:
     
    Lekki
    Wzór:
     
    W kwiatki
    Szczegóły:
     
    Haft
    Moda Pre-owned:
     
    Pre-owned oznacza, że ten artykuł należał wcześniej do innego klienta. Niesie to za sobą oszczędność zasobów i dawanie rzeczom drugiego życia. Jeśli przedmiot w pierwszej kolejności był sprzedawany na Zalando, możesz widzieć jego oryginalne zdjęcia z momentu, gdy był jeszcze zupełnie nowy. Wszystkie rzeczy z kategorii Moda Pre-owned na Zalando zostały pojedynczo sprawdzone, aby upewnić się, że są jak nowe, bez widocznych defektów ani śladów częstego użytkowania.
    Numer produktu:
     
    ZIR030ZGN-001

    Fason:
     
    Regular Fit
    Kształt:
     
    Rozkloszowany
    Długość:
     
    Krótka
    Długość rękawa:
     
    Rękaw 3/4

    WE Fashion