Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Marka RVCA jest dziełem indywidualisty - Pm Tenore, który od początku swoich działań dążył do tego, by stworzyć styl rewelacyjnie łączący rozmaite subkultury, ludzi inspirujących się sztuką, muzyką, stylistyką związaną z surfowaniem i skatem. Odzież marki została więc silnie osadzona w swobodnym, sportowym klimacie i wyróżnia się niekonwencjonalnością oraz takim pojęciem ponadczasowości, które usuwa wszelkie cechy modne chwilowo, przemijające, tracące na znaczeniu czy wartości. RVCA dedykowana jest miłośnikom awangardy, zdumiewającej oryginalnością pełną klasycznych wzorów i inspiracji. Marka ta powstała po to, by przekraczać granice, eksponować niezależność subkultur, wspierać ich rozwój i wyrażać charakter. Dziś w jej stylistyce odnajdują upodobanie nie tylko niszowi artyści czy nietradycyjni twórcy sztuki, każdego dnia bowiem spełnia wymagania osób utożsamiających się z reprezentowanymi przez tę odzież zaletami, żądnych ubiorów projektowanych w sposób niebanalny, wyróżniający się, a przy tym wygodny i różnorodny. RVCA jest marką spełniającą potrzeby ludzi o nieprzeciętnym sposobie bycia, guście, aspiracjach, fascynacjach i wymaganiach co do własnego wizerunku.

RVCA - styl, awangarda i niezależność w hołdzie nieszablonowej wyjątkowości

Eksponujesz własną nieschematyczność, ciekawy styl, urzeczywistniający indywidualnie pojmowaną modę? Oczekujesz odzieży niecodziennej, maksymalnie swobodnej, niezależnej stylistycznie, lifestylowej? Zaczerpnij inspiracji, które znajdziesz na Zalando.pl i wykorzystaj możliwości, jakie asortyment marki RVCA otwiera dziś przed Tobą. Twórz stylowe, klimatyczne i kompletne ubiory, które stanowić będą o Tobie i godnie reprezentować Twoje preferencje. Swetry, bluzki, koszule, t-shirty, kurtki, chinosy, kardigany, bluzy, czapki, jeansy i wiele innych elementów ubioru dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom zachęca, by zgodnie z własnymi upodobaniami kreować siebie w sposób nietuzinkowy i ciekawy. Postaw na jakość i niezwykłość tworzoną każdego dnia na nowo, każdego inaczej, subiektywnie, ale imponująco i charakterystycznie. Odzież marki RVCA znakomicie wyrazi Twoje wnętrze i usposobienie, wystarczy tylko odpowiednio dopełnić stworzony przy jej pomocy ubiór. W tym celu wybierz funkcjonalne obuwie sportowe, casualowe botki czy ponadczasowe trampki oraz stylistycznie adekwatne akcesoria i dodatki: torbę lub torebkę, plecak, szalik i nakrycie głowy, a także ciekawy portfel oraz modny pasek.

Ciekawe kombinacje

Kurtki jeansowe

Kurtki skórzane

Kurtki sportowe

Kurtki z polaru

Kurtki puchowe

Korzyści kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.