Katalog z QUAY AUSTRALIA

Filtr (1)

Liczba produktów: 78

Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych, które pozwolą ci się wyróżnić, propozycje brandu Quay będą strzałem w dziesiątkę. Czym charakteryzują się te okulary przeciwsłoneczne? Ich znaki rozpoznawcze to między innymi oversize'owe oprawki oraz intrygujący design oscylujący między beztroską zabawą a kobiecą ekstrawagancją.

Nowatorska odsłona okularów

W każdej parze okularów przeciwsłonecznych Quay mieszają się przeróżne modowe style. Jednym z nich jest, jak mówią sami twórcy marki, Melbourne flair - esencja australijskiego luzu zmieszanego z nutką glamour. W przypadku Quay wszystko jest możliwe, nawet ciekawa kompilacja stylu retro z nonszalancką awangardą widoczna w modelach o kształcie kocich oczu. Projektanci ze studia Quay przekonują, że okulary przeciwsłoneczne zdecydowanie zasługują na miano pełnoprawnych akcesoriów, dzięki którym twój outfit może nabrać jeszcze więcej indywidualnego charakteru. Za każdym modelem lansowanym przez to atelier stoi niecodzienna i przewrotna historia, nierzadko inspirowana muzyką, kulturą etniczną lub też przygodami w australijskim outbacku. Designerzy nie boją się przy tym ani eksperymentów, ani nowatorskiej, młodzieńczej perspektywy, dzięki czemu każdy model okularów z pewnością dostarczy ci mnóstwa pozytywnej energii.

Quay - codziennie nowy image

Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że damskie okulary przeciwsłoneczne są w stanie diametralnie odmienić twój codzienny look i dodać mu szczypty tajemniczości. Ponadto okulary Quay są projektowane w taki sposób, aby wizualnie wpłynąć na kształt twojej twarzy i złagodzenie rysów. Szczególną popularnością cieszą się modele typu cat eye, które przywodzą na myśl modę lat 50. Podobną propozycją są modele "motylkowe". Oba warianty są niezwykle kobiece, a awangardowe proporcje projektowane z dużym rozmachem przyczyniają się do spotęgowania efektu glam. Lubisz roztaczać wokół siebie aurę tajemnicy? To świetnie się składa, gdyż do tego właśnie mogą ci się przydać lustrzane szkła. Równie rewelacyjnie prezentują się modele w cienkich oprawkach o lekko przydymionych szkłach i subtelnie cieniowanej fakturze. Wszystkie kobiety, które lubią zwracać na siebie uwagę, powinny wypróbować modele o nietypowym kształcie, choćby trapezu, lenonek albo kocich uszu. Nadal niesłabnącą popularnością cieszą się nieśmiertelne pilotki. Przekonaj się sama, ile stylizacyjnych możliwości niosą za sobą okulary przeciwsłoneczne Quay.